http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

کشف ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در تایباد

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد گفت:در طرح مبارزه با کالای قاچاق که امروز در تایباد اجراشد، نزدیک به ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق کشف و ۲۳ متهم بازداشت شدند.

سرهنگ حسن ناگهانی، فرمانده انتظامی شهرستان تایباد ظهر امروز در گفتگو با تایبادخبر گفت: در اجرای طرحهای ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان تایباد مقرر شده است که هر ماه این طرحها را با قوت و قدرت در شهرستان تایباد اجرا شود.

 

وی با بیان اینکه طرحهای ارتقای امنیت اجتماعی تمامی جرایم موجود در شهر چه انتظامی و چه راهوری را شامل می شود، افزود: برهمین اساس امروز طرحی را ما با محوریت رییس پلیس آگاهی شهرستان اجرا کردیم که در این طرح مقادیر زیادی کالای قاچاق از نوع البسه، کیف و کفش دارو و … کشف شده است.

 

سرهنگ ناگهانی ادامه داد: این کالاها به دو روش کوله باری و خودرویی به شهرستان وارد می شود و در شهرستان صاحبان اصلی این کالاها را تحویل می گیرند که ما بیشتر هدفمان همین صاحبان اصلی است و به سراغ آنها می رویم تا باندهای کالای قاچاقی که در شهرستان قصد فعالیت دارند را منهدم کنیم.

 

وی به جزئیات این طرح اشاره کرد و گفت: بمنظور برخورد قاطع و سریع با عوامل قاچاق کالا، طرحهای عملیاتی از قبل تهیه و تدوین شد و پرسنل در این باره توجیه لازم شدند و برآوردهای اطلاعاتی لازم هم انجام و محل های دپو شناسایی شد. تا اینکه امروز از محورهای مواصلاتی گمرک دوغارون و روستاهای حاجی آباد، قومی و دوغارون مقدار قابل توجهی کالا به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال کشف و در این راستا ۲۳ متهم نیز دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد هدف طرح برخورد و مبارزه با کالاهای قاچاق را شکوفایی اقتصاد مملکت و حذف مشاغل کاذب مانند خرید و فروش کالاهای قاچاق عنوان کرد.

 

با افرادی که با موتور سیکلت با سرعت مطمئنه حرکت کنند، برای امرار معاش خانواده از موتورسیکلت استفاده می کنند و یا افراد سالخورده مماشات می کنیم

وی همچنین عنوان کرد: در طرح ارتقای امنیت اجتماعی شهرستان تایباد در بحث راهور با کسانیکه با موتور سیکلت با سرعت مطمئنه حرکت کنند و افرادی که برای امرار معاش خانواده از موتورسیکلت استفاده می کنند و یا افراد سالخورده مماشات می کنیم اما با موتورسواران هنجارشکن مانند افرادی که تک چرخ می زنند، در پیاده روها حرکت می کنند و … به شدت برخورد می کنیم.

 

سرهنگ ناگهانی تصریح کرد: برای ایجاد یک شهر منضبط، شهرداری، سازمانهای خدماتی مانند ادارات آب و برق و گاز و نهادهای دیگر باید با نیروی انتظامی همکاری کنند.

 

وی همچنین در پایان به مزاحمین دانش آموزان مدارس سطح شهر هشدارداد: نیروی انتظامی هم تیمهای ویژه و هم تیمهای مشخص با لباس انتظامی در جلوی مدارس سازماندهی کرده است تا کسی مزاحم دانش آموزان نشود.

کشف 500 میلیون ریال کالای قاچاق در تایباد کشف 500 میلیون ریال کالای قاچاق در تایباد

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*