http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

کشف ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در تایباد

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد گفت:در طرح مبارزه با کالای قاچاق که امروز در تایباد اجراشد، نزدیک به ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق کشف و ۲۳ متهم بازداشت شدند.

سرهنگ حسن ناگهانی، فرمانده انتظامی شهرستان تایباد ظهر امروز در گفتگو با تایبادخبر گفت: در اجرای طرحهای ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان تایباد مقرر شده است که هر ماه این طرحها را با قوت و قدرت در شهرستان تایباد اجرا شود.

 

وی با بیان اینکه طرحهای ارتقای امنیت اجتماعی تمامی جرایم موجود در شهر چه انتظامی و چه راهوری را شامل می شود، افزود: برهمین اساس امروز طرحی را ما با محوریت رییس پلیس آگاهی شهرستان اجرا کردیم که در این طرح مقادیر زیادی کالای قاچاق از نوع البسه، کیف و کفش دارو و … کشف شده است.

 

سرهنگ ناگهانی ادامه داد: این کالاها به دو روش کوله باری و خودرویی به شهرستان وارد می شود و در شهرستان صاحبان اصلی این کالاها را تحویل می گیرند که ما بیشتر هدفمان همین صاحبان اصلی است و به سراغ آنها می رویم تا باندهای کالای قاچاقی که در شهرستان قصد فعالیت دارند را منهدم کنیم.

 

وی به جزئیات این طرح اشاره کرد و گفت: بمنظور برخورد قاطع و سریع با عوامل قاچاق کالا، طرحهای عملیاتی از قبل تهیه و تدوین شد و پرسنل در این باره توجیه لازم شدند و برآوردهای اطلاعاتی لازم هم انجام و محل های دپو شناسایی شد. تا اینکه امروز از محورهای مواصلاتی گمرک دوغارون و روستاهای حاجی آباد، قومی و دوغارون مقدار قابل توجهی کالا به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال کشف و در این راستا ۲۳ متهم نیز دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد هدف طرح برخورد و مبارزه با کالاهای قاچاق را شکوفایی اقتصاد مملکت و حذف مشاغل کاذب مانند خرید و فروش کالاهای قاچاق عنوان کرد.

 

با افرادی که با موتور سیکلت با سرعت مطمئنه حرکت کنند، برای امرار معاش خانواده از موتورسیکلت استفاده می کنند و یا افراد سالخورده مماشات می کنیم

وی همچنین عنوان کرد: در طرح ارتقای امنیت اجتماعی شهرستان تایباد در بحث راهور با کسانیکه با موتور سیکلت با سرعت مطمئنه حرکت کنند و افرادی که برای امرار معاش خانواده از موتورسیکلت استفاده می کنند و یا افراد سالخورده مماشات می کنیم اما با موتورسواران هنجارشکن مانند افرادی که تک چرخ می زنند، در پیاده روها حرکت می کنند و … به شدت برخورد می کنیم.

 

سرهنگ ناگهانی تصریح کرد: برای ایجاد یک شهر منضبط، شهرداری، سازمانهای خدماتی مانند ادارات آب و برق و گاز و نهادهای دیگر باید با نیروی انتظامی همکاری کنند.

 

وی همچنین در پایان به مزاحمین دانش آموزان مدارس سطح شهر هشدارداد: نیروی انتظامی هم تیمهای ویژه و هم تیمهای مشخص با لباس انتظامی در جلوی مدارس سازماندهی کرده است تا کسی مزاحم دانش آموزان نشود.

cimg0976-copy cimg0973-copy

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*