همایش دانشجویی در تایباد برگزارشد - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

همایش دانشجویی در تایباد برگزارشد


همایش دانشجویی در تایباد برگزارشد

همایش دانشجویی ۱۶ آذر باحضور دانشجویان دانشگاه پیام نور تایباد در محل سالن خلیج فارس برگزارشد.

به گزارش تایبادخبر، همزمان با سالروز ۱۶آذر روزدانشجو همایش دانشجویان دانشگاه پیام نور در محل سالن اجتماعات خلیج فارس تایباد وباحضور مسئولین محلی برگزارشد.
سرهنگ حسن نعمتی، فرمانده نیروی مقاومت بسیج تایباد در این همایش گفت: انقلاب اسلامی ایران ناجی ملت های اسلامی ازچنگال ستم و ظلم اجانب می باشد و امروز دانشجویان بابصیرت و آگاهی باید حافظ دستآورد های انقلاب اسلامی که تلاش و ثمره خون شهدا می باشد، باشند.

 

سرهنگ نعمتی از دانشجویان بعنوان نیروهای فعال انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و گفت: همه دانشجویان باید با تفکر بسیجی آشنا شوند و عضو مجموعه بسیج دانشجویی باشند و درجهت رشد و شکوفایی جامعه اسلامی تلاش کنند.
دراین همایش علیرضا بخشنده، رییس دانشگاه پیام نورتایباد هم با تبریک روز دانشجو گفت: امروز به برکت تفکر انقلابی نیروهای ارزشی، ایران بعنوان جزیره امن در خاورمیانه به رشد وب الندگی درتمامی زمینه های تلاش می کند و آنچه مورد نیاز جامعه دانشجویی کشوراست، بصیرت و خود باوری وحفظ هویت و ارزشهای اسلامی ایرانی می باشد.
وی شجاعت، بصیرت، انقلابی و ولایی بودن، حضور درصحنه های نظام مقدس اسلامی ایران را از ویژه گی های بارز دانشجویان دانست و گفت: انسان اشرف مخلوقات است و این شرافت و کرامت انسانی را باید جوانان دانشجو ضمن رعایت، به جامعه نیز تزریق نمایند و بعنوان الگو درصحنه باشند.

 

باید اصالت خود را حفظ کنیم تا دشمنان نتوانند ما را به بی هویتی دچارکنند

بخشنده به هجمه های دشمنان علیه دانشجویان اشاره کرد و افزود: باید اصالت خود را حفظ کنیم تا دشمنان نتوانند ما را به بی هویتی دچارکنند.
دراین همایش سرگرد محمدی، رییس پلیس فتا نیروی انتظامی نیز با تبریک روز دانشجو به آسیب های فضای مجازی درکشور اشاره کرد و گفت: متاسفانه امروز جرایم ازفضای حقیقی جامعه به فضای مجازی منتقل شده و هکرها هرروز نسبت به سرقت های اینترنتی از حساب های افراد اقدام می کنند.
وی به خطرات استفاده از اشتراک گذاری درفضای مجازی اشاره و بیان کرد: برای ورود به دنیا مجازی باید اول آموزشهای لازم را فراگیرید در غیر اینصورت در این دنیا و منجلابهای فضای مجازی غرق خواهید شد.

 

از ۴۴ حادثه در دنیا که تاکنون بعنوان حوادث شناسایی شده اند، ۳۴حادثه در کشور ایران امکان وقوع آن وجود دارد
رضاصیادی، مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد هم عنوان کرد: از۴۴ حادثه در دنیا که تاکنون بعنوان حوادث شناسایی شده اند، ۳۴حادثه در کشور ایران امکان وقوع آن وجود دارد که باید جوانان و دانشجویان آموزشهای لازم را فراگیرند تا در زمان بحران و حادثه به همنوعان خود کمک کنند.

 

 

برات گلثومیان

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks