http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

طرح شناسایی ۱۸۰خودروی بالای ۱۰میلیون ریال خلافی در تایباد اجرا شد +عکس

واحد اجرائیات پلیس راهورشهرستان تایباد ۱۸۰ خودروی بالای ۱۰میلیون ریال خلافی را شناسایی وطرح توقیف  در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ پاسدار حسن ناگهانی، فرمانده انتظامی شهرستان تایباد در گفت و گو با تایبادخبر گفت: روز گذشته طرح شناسایی ۱۸۰ خودروی بالای ۱۰ میلیون ریال خلافی توسط واحد اجرائیات پلیس راهورشهرستان تایباد آغاز شد.

 

وی افزود: تیم های گشت پلیس راهور این فرماندهی هنگام گشت زنی در سطح شهر توانستند تعداد ۱۰ خودرو را که بالای ۱۰ میلیون ریال خلافی داشتند را توقیف نمایند.

 

سرهنگ ناگهانی با اشاره به اینکه اکثر تخلفات ثبت شده برای این خودرو ها سبقت و سرعت غیرمجاز بود، تصریح کرد: بر اساس ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی این خودرو ها توقیف و روانه پارکینگ شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد خاطر نشان کرد: با توجه به نصب دوربین ثبت تخلفات در جاده های درون شهری و برون شهری از شهروندان تقاضا داریم ضمن رعایت قوانین و مقررات و به منظور حفظ جان خود و شهروندان و پیشگیری از آسیب های فردی، خانوادگی و اجتماعی ناشی از حوادث راهور تحت هیچ شرایطی مرتکب تخلفات حادثه ساز نشوند و قوانین و مقررات را سرلوحه کار خود قرار دهند.

برای دیدن تصاویر دوبار برروی آنها کلیک نمایید:

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*