http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

کارخانه تولید جداول بتونی در تایباد افتتاح شد

به مناسبت هفته بسیج کارخانه تولید جداول بتونی شهرداری تایباد باحضور فرماندار، فرمانده سپاه و مسئولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش تایبادخبر، ایوب سیدالحسینی، شهردار تایباد در مراسم افتتاح و بهره برداری از  کارخانه تولید جداول بتونی تایباد که صبح امروز در سومین روز از هفته بسیج برگزارشد، ضمن تبریک و گرامیداشت هفته بسیج عنوان کرد: زیر بنای این کارخانه ۶۰۰مترمربع است و جمعا ۷۵۰ میلیون تومان برای احداث این کارخانه و تجهیز آن هزینه شده است.

 

وی افزود: در سال اقتصادمقاومتی اقدام و عمل و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای خودکفایی و برای ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری و همچنین اشتغالزایی برای ۵ نفر این کارخانه احداث شده است.

 

شهردار تایباد اظهارکرد: با راه اندازی این کارخانه سالانه حدود ۴۰۰ میلیون تومان برای شهرداری صرفه جویی می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: شهرداری در راستای ایجاد منظر زیبای شهری و در راستای اهمیت دادن به پیاده ها، طرح بهسازی و زیباسازی پیاده روی خیابان امام خمینی(ره) که خیابان اصلی شهر هست را با اعتبار ۵۰۰ میلیون آغاز کرده که تا حدود دو هفته دیگر آن پروژه به اتمام خواهدرسید.

 

سیدالحسینی گفت: شهرداری باید عدالت را در شهر ایجاد کند و همه مناطق شهر و حاشیه های شهر را نیز آسفالت و زیباسازی کند. از طرف دیگر نیز باید خیابانهای اصلی شهر و مرکز شهر که جلوه شهر هستند را نیز روکشی آسفالت و زیباسازی نماییم.

 

لازم به ذکر است این کارخانه در کمربندی شهر کاریز و جنب کارخانه آسفالت شهرداری تایباد بنا شده است.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*