http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

فرمانده سپاه تایباد: فیلم «یتیم خانه ایران» در تایباد اکران می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تایباد گفت: فیلم «یتیم خانه ایران» در هفته بسیج در شهرستان تایباد اکران خواهدشد.

به گزارش تایبادخبر، سرهنگ حسن نعمتی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تایباد صبح امروز در نشست خبری هفته بسیج عنوان کرد: شاکله ی اصلی بسیج مردم هستند و همین مردم  نقش اساسی را در جامعه ایفا می کنند. اگر مردم آگاهانه تصمیم بگیرند، مطمئنا موفقیتهای جامعه بیشتر می شود.

 

وی افزود: در بین بسیجیان این مملکت پیوند الهی ایجاد شده است. چه در جنگ و چه بعد از جنگ نهادی که توانست در تمامی سختی ها و گرفتاری و تهدیدات کشور پیروز میدان باشد، بسیج مردمی است.

 

سرهنگ نعمتی اظهارکرد: در بحث اقتصادی، سازندگی و مباحث محرومیت زدایی بسیج به شکل جدی ورود پیدا کرده و با همراهی ملت توانسته موفقیتهای چشمگیری را بدست بیاورد.

 

وی بااشاره به اینکه هفته بسیج امسال با ایام اربعین حسینی متقارن شده است، افزود: هفته بسیج از ۳۰ آبان شروع خواهدشد. که برنامه محوری ما در این روز همایش بزرگ اربعین و خطبه خوانی حضرت زینب(س) خواهدبود.

 

وی اضافه کرد: از دیگر برنامه های محوری ما برگزاری جشنواره های علمی در دانشگاه ها و حوزه های علمیه برای تببین گفتمان انقلابی است.

 

سرهنگ نعمتی گفت: نمایشگاههای صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی را در روز سوم آذر و روز پنجشنبه چهارم آذر غبارروبی گلزار شهدا را داریم.

 

وی ادامه داد: در هفته بسیج از خانواده های معزز شهدا سرکشی  و برای نخستین بار اجرای مراسم آبروی محله را خواهیم داشت. اکران فیلم یتیم خانه ایران را در هفته بسیج در تایباد خواهیم داشت.

 

وی تاکید کرد: امسال ما جشنواره فیلم بسیج را برگزار خواهیم کرد که برنامه کلیدی امسال ما همین برنامه است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تایباد خاطرنشان کرد: تجلیل از چهره ی ماندگار موفلوی علیبایی امام جمعه اهل سنت مشهدریزه را در روز شمار هفته بسیج خواهیم داشت. چراکه ایشان چهره ی شاخصی در مبحث ایجاد وحدت بین شیعه و سنی در این شهرستان هستند و فعالیتهای زیادی را در این راستا در سالهای پس از انقلاب انجام داده اند.

 

وی متذکرشد: برنامه ابتکاری و جدید ما در هفته بسیج اجرای مراسم آبروی محله است که در تایباد تا به امروز چنین برنامه ای را نداشتیم. قرار است خیابانی فرش و نورپردازی و چراغانی شود و از بازماندگان شهید تجلیل بعمل آوریم.

 

حجت الاسلام طغانی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه تایباد در ادامه نشست عنوان کرد: دشمنان ما هیچ روزی نبوده که دست از خباثت و توطئه و نقشه ریزی علیه نظام ما برداشته باشند و جایی نبوده که بخاطر ما کوتاه آمده باشند و همیشه به فکر ضربه زدن به ما هستند.

 

وی ادامه داد: گاهی این ضربه را بصورت جنگ سخت می زنند و امروز نیز ضربه  خود را بصورت جنگ نرم بر ما وارد می کنند. مهمترین حربه آنها در جنگ نرم تکیه بر اختلافات مذهبی و قومیتی است. به همین سبب ایجاد انسجام و وحدت از مهمترین اهداف برنامه های هفته بسیج امسال است.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*