رییس حمل ونقل و راهداری تایباد: بدلیل مشکلات قیر در کشور، جاده کمربندی شرقی تایباد ترمیم نمی شود - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

رییس حمل ونقل و راهداری تایباد: بدلیل مشکلات قیر در کشور، جاده کمربندی شرقی تایباد ترمیم نمی شود


رییس حمل ونقل و راهداری تایباد: بدلیل مشکلات قیر در کشور، جاده کمربندی شرقی تایباد ترمیم نمی شود

رییس حمل ونقل و راهداری تایباد درخصوص مشکل کمربندی شرقی تایباد گفت: مدیر کل راه سازی وقت قول تامین قیر آن را داده است اما بدلیل مشکلات قیر درکشور، تاکنون محقق نشده است.

به گزارش تایبادخبر، علی اصغرکرباسی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تایباد درآستانه هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری، بعد از اقامه نماز جمعه درجمع نمازگزاران تایباد گفت: اینکه در خطبه های نمازجمعه مطرح شد که کمربندی شرقی تایباد و کاریزمشکل دارد؛ کمربندی شرقی تایباد، مسئولیتش با شهرداری می باشد ولی مدیر کل راه سازی وقت، قول تامین قیر آن را داده است. اما بدلیل مشکلات قیر درکشور، تاکنون محقق نشده است.
وی ادامه داد: درخصوص کمربندی کاریز ، مشکل ساخت کمربندی برطرف شده وآماده خط کشی می باشد، ان شاءلله دراولین فرصت بازگشایی می شود.
کرباسی بیان کرد: درخصوص دومشکل فوق مسئولیت آن بعهده رییس راه و شهرسازی تایباد می باشد که محل کارش در تربت جام می باشد و  هر هفته تنها دو روز به تایباد می آید.

 

وی خاطرنشان کرد: حوزه حمل نقل، راهداری و نگهداری راههای شهری و روستایی و پایانه های مسافربری بعهده راهداری شهرستان است که هرشهروندی دراین خصوص مشکلی دارد، اداره راهداری جوابگو خواهد بود.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تایباد افزود: تعدادی ماشین سمند  ای اف سون با مبلغ ۲۵میلیون تومان وام با بهره ۴درصد برای شهروندان تایباد آماده واگذاری است، کسانی که تمایل به کار حمل نقل درحوزه شهری دارند و شرایط لازم را دارا می باشند، می توانند بامراجعه به راهداری درخواست خود را تقدیم نمایند.
وی افزود: پایانه ترانزیتی دوغارون نیز مسئولیتش با نوایی، مدیر  پایانه مرزی دوغارون  می باشد و  از نظرتشکیلات اداری زیرنظر راهداری استان خراسان رضوی است که کل حمل ونقل ترایزیت از این پایانه انجام می شود.

 

خبر از برات گلثومیان

انتهای یپام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks