http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

۲۴مرداد؛ اعزام کاروان راهیان نور شهرستان تایباد به شمال‌ غرب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تایباد گفت: ۱۲۰ زائر راهیان نور شهرستان تایباد بیست و چهارم مردادماه به مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور اعزام می شوند.

سرهنگ حسن نعمتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تایباد در گفتگو با تایبادخبر گفت: کاروان راهیان نور شمال غرب کشور مانند روال هرساله از شهرستان تایباد به مناطق عملیاتی کردستان و کرمانشاه عازم خواهدشد و در مسیر از شهرستانهای قصر شیرین، سر پل ذهاب و مریوان بازدید خواهد کرد.

نعمتی عنوان کرد: این کاروان ۱۲۰ نفره متشکل از فرماندهان پایگاهها ، سرگروههای صالحین و بدنه اعضای شورای حوزه ها و پایگاهها می باشد که  زائران شیعه و سنی شهرستان تایباد توسط سه دستگاه اتوبوس(یک اتوبوس خواهران و دو اتوبوس برادران) در تاریخ ۲۴مردادماه جاری به مناطق عملیاتی غرب اعزام می‌شوند.

وی ضمن اشاره به حمایت صددرصدی مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان از کاروان راهیان نور تایباد، افزود: این کاروان به جهت پاسداشت راه و روش و شیوه رندگی شهدا و  به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی زائران ‏با ایثارگری ها و فداکاری‌های رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس، به مناطق جنگی اعزام می‌شوند.‏

وی یادآورشد: مناطق عملیاتی غرب کشور در طول هشت سال دفاع مقدس شاهد مجاهدت‌ها و فداکاری‌های ملت ایران بوده است و در طول دوران دفاع مقدس ۱۷۶ بار مورد هدف بمب و موشک‌های ارتش عراق قرار گرفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تایباد با اشاره به تلاش دشمن برای حمله به اعتقادها و تضعیف روحیه معنوی در جوانان با ابزار جنگ نرم ‏افزود: در حال حاضر دشمن بیشترین هجمه فرهنگی خود را متوجه کشورمان کرده و چند صد شبکه خارجی ماهانه میلیون ‏ها دلار برای این مساله هزینه می کنند لذا حضور کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی به نوعی تجلیل نسل جوان از فداکاری های رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*