http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

۷۴ تن برنج و ۴۰ تن میوه تنظیم بازار در تایباد توزیع می شود

مدیر جهاد کشاورزی تایباد گفت: بمناسبت فرارسیدن ایام نوروز، در شهرستان تایباد ۷۴ تن برنج و ۴۰ تن میوه تنظیم بازار توزیع می شود.

محمد میری، مدیر جهادکشاورزی تایباد صبح امروز در گفتگو با تایبادخبر عنوان کرد: یکی از وظایفی که در طی سالهای اخیر برعهده وزارت جهادکشاورزی گذاشته شده است تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم برای ایام پیک بازار و پیک مصرف مانند عید نوروز است.

 

وی ادامه داد: درهمین راستا بر اساس مصوبه کارگروه ستاد تنظیم بازار در شهرستان مقرر گردید که سهمیه برنج ابلاغ شده با نظارت و همکاری جهاد کشاورزی، صنعت ـ معدن و تجارت و نیز تعزیرات حکومتی در ۶ مرکز توزیع گردد و این امر با استقبال خوب مردم محقق شد.

 

مدیر جهاد کشاورزی تایباد گفت: در فاز اول ما ۴۶ تن برنج تنظیم بازار وارد شهرستان کردیم که ۱۹ تن برنج ۱۱۲۱ هندی، ۱۹ تن برنج هندی پی آر ۱۱ یا همان نیم دانه هندی و هشت تن برنج تایلندی هومالی در یک بازه زمانی بسیارکوتاه در۶ مرکز تعیین شده در شهرستان تایباد توزیع و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفت.

 

وی اشاره کرد: هر کیلوگرم برنج هندی کد ۱۱۲۱ به قیمت ۵۶ هزار ریال، تایلندی هومالی ۳۹ هزار ریال و هندی پی آر ۱۱ نیز ۲۶ هزار ریال برای مصرف کننده تعیین شده است.

 

میری گفت: باتوجه به استقبال بسیار زیاد در شهرستان و درخواست مکرر مردم، بمنظور تخصیص سهمیه متمم برنج شهرستان پیگیری های لازم بعمل آمد که ۲۸ تن برنج دوباره به تایباد تعلق گرفت که ان شاءالله در شهرهای کاریز و مشهدریزه و تایباد توزیع می شوند.

 

وی درادامه بااشاره به میوه های تنظیم بازار عید، خاطرنشان کرد: در فاز اول ۲۰ تن سیب ازقرار کیلویی ۲۵۰۰ تومان و ۲۰ تن پرتقال کیلویی ۱۷۰۰ تومان وارد شهرستان شد و توزیع آن در دو مرکز پارک شورای روبروی فرمانداری و در پارک خرمشهر آغاز شده است.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*