فرماندار تایباد: پروژه آسفالت کمربندی تایباد بزودی آغاز می شود - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

فرماندار تایباد: پروژه آسفالت کمربندی تایباد بزودی آغاز می شود


فرماندار تایباد: پروژه آسفالت کمربندی تایباد بزودی آغاز می شود

فرماندار تایباد گفت: با پیگیری های جدی پروژه ترمیم آسفالت کمربندی تایباد، که خواست تقریبا تمام شهروندان است، بزودی آغاز خواهدشد.

به گزارش تایبادخبر، رژه ماشین آلات زمستانی اداره حمل و نقل و راهداری تایباد به مناسبت هفته حمل و نقل امروز برگزار شد. حسین شرافتی راد، فرماندار تایباد در حاشیه این رژه عنوان کرد: باید با نهادینه کردن فرهنگ رانندگی درست که مهمترین عامل آن نیروی انسانی است، سبب شویم تا کمترین حوادث را داشته باشیم چراکه بطور مثال اگر شخصی در یکی از این سوانح رانندگی قطع نخاع شود، یک عمر خودش و خانواده اش گرفتار مشکلات شدید می شود.

 

وی تاکیدکرد: اخلاق در رانندگی بسیار مهم است. تعدادی از رانندگان در حین رانندگی در جاده ها اصلا رعایت قوانین را نمی کنند و تا اتفاقی می افتد، راه و راهداری را مقصر می دانند.

 

فرماندار تایباد گفت: ما در سال گذشته بیشترین بحران های جاده ای را از قبیل سیل و برف و … داشتیم. اولیایی رییس قبلی اداره راهداری تایباد سال قبل در تمامی این بحران ها بسیار زحمت کشید و بخوبی بحران ها را در جاده های شهرستان مدیریت می کرد.

 

وی تاکیدکرد: نجات انسان در سوانح به ثانیه بستگی دارد. عزم و اراده ما باید چنین باشد که برای خدمت صادقانه بیشترین، بهترین و بسیار سریع عمل کنیم.

 

شرافتی راد، بااشاره به مشکل جاده کمربندی تایباد و پیگیری جدی آن عنوان کرد: باید شهردار یک ضمانت نامه در راه و شهریازی بگذارد تا تولید قیر آغاز شود. قرار شده است، آسفالت در کارخانه آسفالت شهرستان تولید شود و این پروژه کمربندی تایباد بزودی آغاز خواهدشد.

 

وی در بحث بازگشایی جاده ۱۰ کیلومتری محور تایباد و کاریز نیز گفت: این جاده در حال تابلوگذاری و خط کشی هست که تقریبا کار سخت و اصلی آن تمام شده است.

 

شرافتی راد ادامه داد: محور دوبانده تایباد-دوغارون نیز آسفالت شده است و بزودی تکمیل می شود. روشنایی این ۱۸ کیلومتر نیز طبق نامه ای که پلیس راه استان زده است باید درست شود.

 

کرباسی، رییس اداره حمل و نقل و راهداری تایباد نیز در این مراسم عنوان کرد: راهداری تایباد در محل راهدارخانه اداره در محور خواف با ۱۵ دستگاه سواری و خودروهای نیمه سنگین و سنگین و تهیه بیش از ۱۰۰۰ تن شن و نمک با ۱۵ الی ۲۰ نفر راهدار در تمامی ساعات شبانه روز، از امروز تا پایان زمستان خدمت رسانی می کنند.

انتهای پیام/

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks