http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

شهرستان تایباد با وجود همجواری با کشور ناامن افغانستان از امنیت کامل برخوردار است

فرمانده انتظامی تایباد گفت: شهرستان مرزی تایباد با وجود همجواری با کشور ناامن افغانستان و برخلاف بیشتر تصورهای غلط با تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی از امنیت کامل برخوردار است.

 

به گزارش تایبادخبر، حسین شرافتی ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر شهرستان تایباد که باحضور جمعی از مسئولین در محل دفتر فرماندار تایباد برگزار شد، اظهار داشت: برای اصلاح و اشتغال کسانی که اعتیاد به مواد مخدر دارند باید خانواده‌ها و مسئولین تلاش کنند و بهترین کار برای این مهم انجام کارهای فرهنگی است.

 

فرماندار تایباد ادامه داد: برای جلوگیری از معضلات اجتماعی و به‌ویژه اعتیاد می‌توان با فرهنگ‌سازی درست تأثیرگذار بود.

 

رئیس شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر  تایباد بیان کرد: بحمدالله عزم و اراده برای برخورد با معتادین و فروشندگان مواد مخدر در شهرستان مرزی تایباد شدت یافته است و تا به‌حال موفق بوده‌ایم.

 

وی افزود: پدیده شوم اعتیاد به مواد مخدر را یکی از مصداق‌های مهم جنگ نرم دشمن است و برای ریشه‌کنی این پدیده شوم باید همه مردم و مسئولین درکنار هم تلاش کنند.

 

وی با اشاره به نقش مهم اشتغال درراستای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و جنگ نرم دشمن گفت: مسئولین شهرستان مرزی تایباد دست همه سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را برای سرمایه‌گذاری در منطقه اقتصادی دوغارون و شهرستان مرزی تایباد به گرمی می‌فشارند و از همه استقبال می‌کنند.

 

حسن ناگهانی، فرمانده انتظامی تایباد نیر در این جلسه امنیت حاکم در شهرستان مرزی تایباد را مرهون خون شهدا دانست و اظهار داشت: شهرستان مرزی تایباد با وجود همجواری با کشور ناامن افغانستان و برخلاف بیشتر تصورهای غلط با تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی از امنیت کامل برخوردار است.

 

وی با بیان خدمات شبانه‌روزی پرسنل انتظامی شهرستان مرزی تایباد در طول سال‌ جاری ادامه داد: همیشه موارد منفی در حد کم، بزرگ دیده می‌شود اما کار مثبت، زیاد هم که انجام می‌شود به چشم نمی‌اید، باید نگاه خود را عوض کنیم، زیرا وظیفه پلیس خدمت و تامین امنیت شهروندان هست که به لطف خداوند متعال و دعای خیر مردم و تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در این مقوله مهم موفق بودیم.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*