http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

سینما قدس تایباد در لیست سینماهای کشور قرار گرفت

مدیر تنها سینمای تایباد گفت: سینما قدس تایباد به صورت رسمی در لیست سینماهای کشور قرار گرفت.

حیدر کریم زاده، مدیر سینماقدس تایباد صبح امروز در گفتگو با تایبادخبر عنوان کرد: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده توسط شهردار هنردوست تایباد و پیگیری های انجام شده، سینما قدس تایباد از ۳۰ بهمن ماه ۹۶ به صورت رسمی در لیست سینماهای کشور قرار گرفت و در نامه ای از طرف سینما حرفه ای کشور به کانون موسسات پخش فیلم معرفی شده است.

 

وی افزود: از این تاریخ به بعد شاهد نمایش فیلم های روز کشور در سینمای شهرمان خواهیم بود و در همین راستا از شب جمعه فیلم کمدی «دخترعمو پسرعمو» که در تمام کشور در حال نمایش است، در سینما قدس تایباد اکران خواهدشد.

 

کریم زاده ضمن اشاره به اینکه سینما و فیلم یک امر فرهنگی است، ابرازکرد: از تمامی مردم هنر دوست شهر عزیزمان تایباد دعوت می شود جهت تماشای فیلم فوق به سینما مراجعه نمایند.

 

مدیر تنها سیتمای تایباد گفت: سینما در جهان به عنوان یک صنعت فرهنگی شناخته می شود و برای تقویت این صنعت، حمایت مردم فرهنگ دوست و فرهنگ پرور از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

 

وی خاطرنشان کرد: پرداخت کمترین هزینه بلیط در تایباد  (پنج هزارتومان) می تواند علاوه بر حمایت فرهنگی از این هنر جهانی، موجبات ارائه خدمات بیشتر در این حوزه به شهروندان، و تهیه فیلم های روز را فراهم آورد.

 

در پایان این گفتگو مدیر سینما قدس تایباد از مردم و صاحب نظران خواست جهت تقویت فرهنگ سینما و فیلم دیدن، نظرات خود را به این مدیریت مستقر در ‌شهرداری تایباد ارائه نمایند.

 

لازم به ذکر است که سینمای تایباد در سال ۹۵ پس از سالها دوباره راه اندازی شد، اما فعالیت خود را از چندماه قبل بصورت جدی آغاز کرده است.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*