همه آحاد مردم تایباد در تشیع پیکر 6 شهید گمنام شرکت کنند - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

همه آحاد مردم تایباد در تشیع پیکر ۶ شهید گمنام شرکت کنند


همه آحاد مردم تایباد در تشیع پیکر ۶ شهید گمنام شرکت کنند

خطیب جمعه تایباد گفت: همه مردم وحدت مدار و شهیدپرور شهرستان تایباد لازم است در تشییع پیکر مطهر شش شهید گمنام در تایباد شرکت کنند.

 

به گزارش تایبادخبر، نمازعبادی و سیاسی جمعه این هفته شهرستان تایباد به امامت حجت الاسلام والمسلمین مرتضی محدثی امام جمعه موقت تایباد برگزارشد. خطیب نمازجمعه تایباد درخطبه اول نمازجمعه این هفته با اشاره به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ضمن تاکید بر شرکت در مراسمات شب و روز شهادت ایشان، گفت: پیروی از مکتب اهل البیت پیامبر(ص) انسان را در دنیا و آخرت سعادتمند می کند.

 

حجت الاسلام محدثی درخطبه دوم به حضور پیکر شش شهید گمنام در عصر امروز در تایباد اشاره کرد و افزود: همه مردم وحدت مدار و شهیدپرور شهرستان تایباد لازم است در مراسم استقبال، تشییع و دیگر برنامه های فرهنگی که بمناسبت تشییع شش شهید گمنام در شهرستان توسط ستاد تشییع شهدای گمنام شهرستان تدارک دیده شده است شرکت فعال و گسترده داشته باشند و بهره و استفاده لازم را از عطرحضور شهدای گمنام ببرند.

 

خطیب جمعه تایباد تاکیدکرد: حضورشهدای گمنام در شهرستان یادآور رشادت، شهامت، صداقت، اخلاص و پایمردی است.

 

وی با بیان اینکه همه ما با تمام وجود باید از شهدای گمنام استقبال نماییم، تصریح کرد: شهدا حق بزرگی به گردن ما دارند و همه امور زندگی اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی که در این نظام جمهوری اسلامی ایران داریم را مدیون خون شهدا هستیم.

 

وی از مسئولین و افرادی که پیگیری کرده اند تا زمینه حضور شهدای گمنام در شهرستان مرزی تایباد فراهم شود تقدیر نمود و  خاطرنشان کرد: ما باید از عطر حضور شهدا در شهرستان استفاده معنوی لازم را ببریم.

 

لازم به ذکر است، ساعت ۱۶ امروز جمعه بیست و هفتم بهمن ماه مردم ولایی، انقلابی و شهیدپرور شهرستان تایباد به استقبال پیکر مطهر شش شهید گمنام می روند.

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks