دشمن دست و پا می زند تا مردم را از شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بازدارد - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

دشمن دست و پا می زند تا مردم را از شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بازدارد


دشمن دست و پا می زند تا مردم را از شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بازدارد

 

فرماندار تایباد گفت: دشمن با فراخوان زدن و استفاده از تاکتیک های گوناگون دست و پا می زند تا مردم را از شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بازدارد.

 

 

به گزارش تایبادخبر، حسین شرافتی راد، فرماندار تایباد صبح بیست و یکم بهمن ماه در مراسم بهره برداری از پروژه های شهرداری کاریز عنوان کرد: امروز ساخت و آبادانی کشور بدست مدیران جهادی، باشهامت و با جسارت اتفاق می افتد.

 

وی ادامه داد: دلیل پایداری انقلاب اسلامی ایران پس از چهل سال، کار و تلاش و خدمت صادقانه است. دشمن هم از همین شاخصه ها می ترسد.

 

فرماندار تایباد تصریح کرد: امسال شهرداران سه شهر تایباد، مشهدریزه و کاریز با مدیریت جهادی پروژه های بسیار خوب و باکیفیتی را در کمتر از شش ماه به بهره برداری رساندند.

 

وی اضافه کرد: مبلمان شهری کاریز، مبلمان قابل قبولی شده و امروز شهر کاریز با تایباد در حال رقابت کردن است. امیدواریم روزی این دو شهر به هم وصل شوند.

 

 

وی باتاکید بر اینکه در ادارات دست رد به سینه ی هیچ ارباب رجوعی نباید زده شود، خطاب به مدیران گفت: باید به همه ی اشخاصی که به ما در ادارات و نهادها مراجعه می کنند، راهکارهای لازم و قانونی را برای حل مسئله و مشکل آنها ارایه دهیم.

 

 

شرافتی راد به فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: دشمن با فراخوان زدن و استفاده از تاکتیک های گوناگون دست و پا می زند تا مردم را از شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بازدارد.

 

وی ضمن اشاره به اینکه دشمن قصد دارد بین مردم و مسئولین فاصله ایجاد کند، بیان کرد: از شما دعوت می کنم که فردا باحضور پررنگ خود جواب همه دشمنان اسلام و انقلاب را بدهید و یکبار دیگر ارادت خود به نظام، انقلاب، قرآن و اسلام را نشان دهید. چراکه شش هزار خبرنگار داخلی و خارجی حماسه فردا را به تصویر خواهندکشید.

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks