http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

ایستگاه آتش نشانی شهر کاریز درکمتر از شش ماه افتتاح شد

شهردار کاریز گفت: ساختمان اداری شورای اسلامی و ایستگاه شماره دو آتش نشانی و خدمات ایمنی کاریز در کمتر از شش ماه به بهره برداری رسید.

به گزارش تایبادخبر، همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر ساختمان اداری شورای اسلامی شهر و ایستگاه شماره دو آتش نشانی و خدمات ایمنی کاریز صبح امروز افتتاح شد.

 

امین شاه گلی، شهردار کاریز در این مراسم عنوان کرد: شهرداری کاریز امسال در راستای خدمت رسانی به شهروندان عزیز پروژه های زیادی را در سطح شهر اجرا کرده است. اولین پروژه ساختمان اداری شورای اسلامی و ایستگاه شماره دو آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان که ۱۶۵ میلیون تومان از اعتبارات ملی و ۸۵ میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی جهت احداث این ساختمان هزینه شد.

 

وی افزود: کلنگ این ساختمان در شهریورماه امسال در هفته دولت زده شد و در مدت پنج ماه و با مدیریت جهادی امروز به بهره برداری رسید.

 

شهردار کاریز تصریح کرد: پروژه دوم سال ۹۶،  آسفالت ۴۰ هزارمتر مربع از معابر سطح شهر با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان است که ۲۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی در قالب کارکرد ماشین آلات شهرداری و خرید و پخش آسفالت کارخانه شهرداری تایباد تهیه کردیم.

 

وی خاطرنشان کرد: اکثر معابری که امسال آسفالت کردیم در مرکز شهر و در بافت قدیمی شهر بود که رضایت شهروندان را در پی داشت.

 

شهردار کاریز ابرازکرد: در بحث عقب نشینی، امسال بیش از ۸۰ منزل مسکونی را تخریب کردیم که جا دارد از شهروندان عزیز و مالکین این منازل که با شهرداری در بازگشایی راه برای تردد بهتر عموم مردم همکاری کردند، تقدیر و تشکر کنیم.

 

شاه گلی گفت: امسال از محل اعتبارات داخلی شهرداری بیش از چهارهزارمتر خیابان های سطح شهر با اعتباری بالغ بر ۱۳۵ میلیون تومان جدول کشی و همچنین بیش از ۱۶۰۰ متر مربع از پیاده روهای شهر با هزینه ۳۲ میلیون تومان موزاییک شد.

 

وی خاطرنشان کرد: دربحث آتش نشانی شهرداری دارای سه ماشین سنگین، نیمه سنگین و پیش رو با تجهیزات کامل است که علاوه بر شهر، روستاهای اطراف و جاده های برون شهری را نیز تحت پوشش قرار می دهند.

 

وی یادآورشد: امسال شهرداری کاریز با همکاری آموزش و پرورش اقدام به آسفالت محوطه های دو مدرسه شهید اسدی و شهید چمران با مساحت ۳۸۰۰ مترمربع کرد که امیدواریم معلمان و دانش آموزان از این پس استفاده بهتری از محوطه های این دو مدرسه داشته باشند.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*