رکورد بی نظیر بازگشایی معابر شهر مشهدریزه در کشور - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

رکورد بی نظیر بازگشایی معابر شهر مشهدریزه در کشور


رکورد بی نظیر بازگشایی معابر شهر مشهدریزه در کشور

شهردار مشهدریزه گفت: با مشارکت مثال زدنی مردم این شهر، ۵۴درصد املاک سطح شهر جهت بازگشایی معابر تخریب شده است که بالاترین رکورد در کشور است.

 

مهرداد کریم زاده، شهردار مشهدریزه در گفتگو با تایبادخبر ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: شهر مشهدریزه با جمعیت ۱۰هزار و دویست نفر و مساحت ۲۸۳ هکتار در سال ۸۵ از تجمیع دو رستای ریزه و مشهدریزه افتتاح گردید.

 

وی ضمن تشکر از مردم شهر مشهدریزه، تصریح کرد: با مشارکت مثال زدنی مردم این شهر، ۵۴درصد املاک سطح شهر جهت بازگشایی معابر تخریب شده است که بالاترین رکورد در کشور است و به اعتقاد بنده این رکورد دیگر دست یافتنی نخواهدبود.

 

کریم زاده گفت: از ابتدای دوره پنجم شورای اسلامی شهر، مقدار ۱۳ کیلومتر جدول گذاری در معابر سطح شهر انجام شده است که تقریبا به انتهای جدول گذاری معابر کل شهر رسیده ایم.

 

وی عنوان کرد: در دهه فجر امسال چهار پروژه مهم با مبلغ یک میلیارد و ۵۷۹ میلیون تومان به بهره برداری رسید که بزرگترین آنها پروژه اصلاح توسعه معابر سطح شهر با مبلغ یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان بوده است.

 

وی ادامه داد: احداث و تجهیز سالن ورزشی فرهنگی شهرداری، دیگر پروژه مهم ما با اعتباری معادل ۴۲۰ میلیون تومان که یکی از درخواستهای مکرر مردم شهر بوده است. زمین این سالن ورزشی بصورت رایگان توسط مالکان آن در اختیار شهرداری قرار گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

شهردار مشهدریزه با اشاره به اینکه ۲۵ تیم ورزشی در پنج رشته ورزشی در شهر مشهدریزه فعالیت می کنند، افزود: سالن ورزشی بعدی را با همین مساحت ۹۲۴ متر مربعی در ضلع شمالی این سالن بزودی کلنگ زنی و احداث خواهیم کرد.

 

وی بیان کرد: پروژه سوم دهه فجر امسال، احداث کارگاه تولیدات قطعات بتونی با مساحت سه هزار و ۲۰۰ متر مربع با اعتباری معادل ۴۴ میلیون تومان می باشد که برای سه نفر اشتغال ایجاد کرده است. زمین این کارگاه را نیز مردم بصورت رایگان در اختیار شهرداری قرار دادند.

 

وی خاطرنشان کرد: ۲۰ هکتار متر مربع پازل های بتونی برای سطح شهر لازم داریم که می توانیم از تولیدات خودمان در این کارگاه استفاده کنیم و این مهم بدین معنی است که صرفه جویی بیش از دو میلیاردی را برای شهرداری در پی خواهدداشت.

 

وی پازل معابر سطح شهر را چهارمین پروژه مهم شهرداری در دهه فجر اعلام کرد و افزود: در برخی از معابر سطح شهر بجای آسفالت از پازل استفاده شده است؛ تعداد ۱۸ خیابان به مساحت چهارهزارمتر مربع با اعتبار ۹۵ میلیون تومان اجرای پازل داشته ایم.

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks