دفتر انجمن خبرنگاران در شهرستان تایباد راه اندازی شد - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

دفتر انجمن خبرنگاران در شهرستان تایباد راه اندازی شد


دفتر انجمن خبرنگاران در شهرستان تایباد راه اندازی شد

فرماندار تایباد ضمن اشاره به اینکه انتقاد با تخریب بسیار تفاوت دارد، گفت: خبرنگاری که انتقاد می کند، دلسوز مملکت است و مسئولین نیز باید پذیرای مطالب آن باشند.

 

به گزارش تایبادخبر، همزمان با هفتمین روز ایام الله دهه مبارک فجر، دفتر انجمن خبرنگاران شهرستان تایباد در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تایباد افتتاح شد. حسین شرافتی راد، فرماندار تایباد در این مراسم گفت: بسیار خوشحالیم از اینکه این اتفاق میمون و مبارک راه اندازی اتاق انجمن خبرنگاران شهرستان تایباد درکنار مزارشهدای گمنام شهرستان و در مجموعه فرهنگی اداره ارشاد تایباد انجام شد.

 

وی افزود: وظیفه ما مسئولین اقدام و کار خبرنگاران اطلاع رسانی است. خبرنگار باید شجاع، مستقل، منصف، خداشناس و دلسوزمردم و ولایتمدار باشد.

 

وی یادآور شد: خبرنگاران قشری هستند که بهترین خدمت را به نظام و مردم می توانند داشته باشند و به نوعی تمام ترفندها و توطئه های دشمن را نیز خنثی کنند.

 

شرافتی راد با تاکید براینکه خبرنگار نباید سیاسی و جناحی باشد، گفت: خبرنگار آن چیزی که تهیه می کند و به سمع و نظر مردم می رساند، باید پشتبانه ای برای نظام و انقلاب و در تحکیم انقلاب و بنیان انقلاب باشد.

 

فرماندار تایباد با بیان اینکه انتقاد با تخریب بسیار تفاوت دارد، تصریح کرد: انتقاد خبرنگار باید باعث رشد و تحول و توسعه جامعه شود. خبرنگاری که انتقاد می کند، دلسوز مملکت است و مسئولین نیز باید پذیرای مطالب آن باشند.

 

وی ضمن اشاره به اینکه وعده و آمار دروغین آسیب اجتماعی تولید می کنند، خطاب به مدیران شهرستان بیان کرد: خبرنگاران شهرستان در تکمیل و ارتقای اقداماتی که شما انجام می دهید موثر هستند. شما نیز باید تا حدی که توان دارید، از خبرنگاران حمایت کنید.

 

مهدی حسین زاده، رییس انجمن خبرنگاران تایباد در این آیین افتتاحیه ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر عنوان کرد: خبرنگاران ما در سطح شهر تایباد در حوزه های مختلف جراید، فضای مجازی، رسانه های تصویری فعالیت می کنند و رسالت اصلی که بر دوش این عزیزان است بیش از پیش انجام می دهند و خدمت گذار مردم و مسئولین شهرستان هستند.

 

وی تاکید کرد: روابط عمومی ادارات باید قویتر شوند و ارتباط خود را نیز با خبرنگاران افزایش دهند. افرادی در این پست بکارگیری شوند که بتوانند بالی برای خبرنگاران باشند تا سبب ارتقای سطح اطلاع رسانی در سطح شهرستان تایباد شوند.

انتهای پیام/

 

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks