پنج هزار شغل تا پایان سال در خراسان رضوی ایجاد می شود - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

پنج هزار شغل تا پایان سال در خراسان رضوی ایجاد می شود


پنج هزار شغل تا پایان سال در خراسان رضوی ایجاد می شود

سرپرست حوزه امور اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی گفت: در کمتر از یک ماه ۲۶۰ پروژه اقتصادی با هزینه ۲۵۰۰ میلیاردتومان آماده بهره برداری در استان خراسان رضوی داریم که نزدیک به پنج هزار شغل ایجاد خواهندکرد.

به گزارش تایبادخبر، علی رسولیان سرپرست حوزه امور اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی امروز سیزدهم بهمن ماه در مراسم افتتاح سالن سی آی پی مرز دوغارون عنوان کرد: باتوجه به تقاضاهای متعدد تجار افغانستانی وایرانی و همچنین پیشنهادات سرمایه گذاران بخش خصوصی مدتها بود که دنبال افتتاح این سالن تشریفات سی آی پی برای تکریم ارباب رجوع در مرز دوغارون بودیم که امروز این کار انجام شد.

 

وی افزود: بزرگترین دغدغه امروز خانواده ها بیکاری است که باید تمامی ما مسئولین تلاش کنیم تا برای رفع این معضل جامعه، اشتغالزایی و شغل ایجاد کنیم. اینکار نیز بدون جذب سرمایه و سرمایه گذاری امکان پذیر نیست.

 

وی خاطرنشان کرد: دربحث تولید کالا، باید تولیدی درداخل کشور داشته باشیم که این تولید ما ارزش و توان صادرات داشته باشد و یا اینکه جایگزین کالاهای وارداتی شود.

 

رسولیان گفت: مدیران و دستگاههای مرزی ما این نگاه را داشته باشند، هر اقدامی که آنها انجام می دهند اثر مستقیمی براشتغال و اقتصاد و رفاه تمام استان دارد.

 

وی یادآورشد: در کمتر از یک ماه ۲۶۰ پروژه اقتصادی با هزینه ۲۵۰۰ میلیاردتومان آماده بهره برداری در استان خراسان رضوی داریم که نزدیک به پنج هزار شغل ایجاد خواهندکرد.

 

معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در نرخ اشتغال، ما در استان خراسان رضوی نسبت به سال گذشته ۲/۴درصد کاهش نرخ بیکاری را داشته ایم.

 

وی در پایان اظهارکرد: امیدوارم با یاری و همکاری مدیران شهرستانی بتوانیم به اهدافی که برای برنامه ششم توسعه تدارک دیده ایم در استان برسیم.

 

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks