اولین سالن سی آی پی زمینی کشور در مرز دوغارون افتتاح شد - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

اولین سالن سی آی پی زمینی کشور در مرز دوغارون افتتاح شد


اولین سالن سی آی پی زمینی کشور در مرز دوغارون افتتاح شد

همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر، اولین سالن سی آی پی زمینی کشور در گمرک دوغارون تایباد افتتاح شد.

به گزارش تایبادخبر، حسین شرافتی راد، فرماندار تایباد صبح امروز در آیین افتتاحیه این سالن مسافری با تاکید بر اینکه تجار در مرزها و گمرکات تکریم و توجه می خواهند، عنوان کرد: در فرودگاههای سطح کشور سالن سی آی پی برای مسافران وجود دارد اما امروز اولین سالن سی آی پی مرزهای زمینی کشور در گمرک دوغارون شهرستان تایباد افتتاح شد.

 

وی بااشاره به اینکه مرز دوغارون امن ترین مرز کشور است، افزود: هنر ما مسئولین شهرستان های مرزی این است که از مرزهای با پتانسیل و ظرفیت بالای کشور مانند این مرز بدرستی استفاده کنیم.

 

فرماندار تایباد با بیان اینکه مرز فرصتی است برای پیشرفت اقتصادی، تصریح کرد: باید با کمک و همیاری یکدیگر کاری کنیم تا رونق، اقتصاد، تولید و چرخه حمل و نقل ما بدون چالش و آسیب بچرخد.

 

وی اضافه کرد: اینجا دروزاه شرقی ایران است. هر کدام از نیروهای این مرز بد عمل کند، جلوه تمام مرز را خدشه دار خواهدکرد. تمامی نیروهای گمرک و پایانه و … که در این مرز فعال هستد، باید با بهترین رفتار و تکریم مسافران و تجار، جلوه خوبی را چه از شهرستان و چه از کشور ایران به جهان نشان دهند.

 

گفتنی است این سالن تشریفات اختصاصی سی آی پی مرز دوغارون با هزینه ۴۰۰ میلیون تومان برای ۱۰ نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی کرده است که از این تعداد هشت نفر نیروهای بومی شهرستان تایباد هستند.

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks