http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

دشمنان با تبلیغات سوء به دنبال تخریب چهره انقلاب هستند

امام جمعه تشیع تایباد گفت: دشمنان با تبلیغات سوء خودشان دنبال این هستند که نشان دهند در نظام ما هیچ کاری برای مردم انجام نشده است. به همین سبب باید کارهایی که انجام می شود را به مردم بازگو کنید.

به گزارش تایبادخبر، مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان تایباد صبح امروز در اولین روز از دهه مبارکه فجر به دیدار ائمه جمعه اهل سنت و تشیع تایباد رفتند.

آیت الله محمدمحدثی، امام جمعه شهرستان تایباد در جمع مسئولین شهرستان عنوان کرد: در ایام انقلاب دو روز برای مردم بسیار مهم و شادی آور بود. یکی روز فرار شاه بود که روزنامه ها تیتر زدند”شاه رفت” و دیگری روز ورود امام خمینی(ره) به ایران که با استقبال میلیونی مردم مواجه شدند.

 

 

وی افزود: این سعادتی است برای مسئولین که در این نظام جمهوری اسلامی ایران، فرصتی برای خدمت به مردم را پیدا کردند. دشمنان با تبلیغات سوء خودشان دنبال این هستند که نشان دهند در نظام ما هیچ کاری برای مردم انجام نشده است. به همین سبب باید کارهایی که انجام می شود را به مردم بازگو کنید.

 

 

آیت الله محدثی گفت: امروز غربی ها به این دلیل با جمهوری اسلامی ایران دشمن هستند، چون انقلاب دستشان را  از سرمایه های این مملکت کوتاه کرد و دلیل دیگر نیز دشمنی آنها با اصل اسلام است.

 

 

وی ضمن اشاره به اینکه نیت مدیران و روسای ما باید خدمت به مردم باشد، خاطرنشان کرد: مسئولینی که برای آنها بیشتر از دیگران امکاناتی فراهم است، کمر همت خود را برای خدمت به مردم و مخصوصا اهالی روستاهای محروم ببندند.

 

مولوی توکلی، امام جمعه اهل سنت تایباد نیز در ادامه این دیدارها ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر عنوان کرد: انقلاب اسلامی درحقیقت یک برکت و رحمتی برای ملت ایران و برای همه جهانیان و آزادگان جهان بود.

 

وی افزود: در حال حاضر انقلاب اسلامی ایران پس از نزدیک به چهل سال به سمتی حرکت می کند که ان شاءالله نور آن تمام جهان را خواهدگرفت. این نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی دینی و اسلامی است.

 

وی خاطرنشان کرد: باوجود تمام مشکلاتی که دشمنان این نظام از اول انقلاب تا به امروز علیه ما بوجودآوردند، اما باز هم نتوانستند جلوی انقلاب ایران را بگیرند.

 

وی ضمن بیان اینکه مسئولین ما دلسوزند، متذکرشد: زمانیکه مردم ما ببینند مدیران بدنبال انجام کار و رفع مشکلات مردم هستند، آنها نیز قدردان مسئولین خواهد بود.

انتهای پیام/

 

فرستادن دیدگاه


*