روستای رهنه 600 بیکار دارد و هنوز گازرسانی نشده است - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

روستای رهنه ۶۰۰ بیکار دارد و هنوز گازرسانی نشده است


روستای رهنه ۶۰۰ بیکار دارد و هنوز گازرسانی نشده است

امام جمعه موقت تایباد گفت: متاسفانه روستای رهنه ازنظر خدمات در آخرین رتبه های خدمت رسانی است. اکثر روستاهای شهرستان گازرسانی شده ولی متاسفانه هنوز این روستا از نعمت گازبرخوردار نیست.

 

به گزارش تایبادخبر؛ حجت الاسلام والمسلمین مرتضی محدثی، ظهر امروز در شورای اداری شهرستان تایباد که در روستای رهنه برگزارشد، باتبریک میلاد فرخنده حضرت زینب (س)، گفت: این روستا با ۶۰۰خانوارجمعیت، ۱۸شهید و یک ایثارگر، ۳۰جانباز و بیش از یکصد رزمنده چه در دوران دفاع مقدس و درحال حاضر یکی از روستاهای نمونه ایثارگری درشهرستان تایباد است.

 

امام جمعه موقت شهرستان تایباد افزود: مردم ایثارگر، غیور و صبور روستای ولایت مدار وشهید پرور” رهنه”  درتمامی صحنه های انقلاب حضورحماسی داشته اند و در مرزبانی از دستآوردهای نظام نقش اساسی داشته و دارند.

 

وی ادامه داد: این مردم همیشه و در همه عرصه ها وفادار به انقلاب اسلامی بوده اند که بدین سبب لازم است مسئولین حرمت شناسی کنند و درخدمات رسانی به این مردم دلیر و انقلابی از هیچ کوششی دریغ نکنند.

 

امام جمعه موقت تایباد تصریح کرد: متاسفانه این روستا ازنظر خدمات در آخرین رتبه های خدمت رسانی هستند. اکثر روستاهای شهرستان گازرسانی شده ولی متاسفانه هنوز این روستا از نعمت گازبرخوردار نیست.

 

وی گفت: آخرین روستای شهرستان که آسفالت شد، روستای رهنه بود که با دخالت امام جمعه شهرستان و گلایه ایشان از مسئولین وقت و پیگیری از طریق مسئولین استان و پس از پیگیری های متعدد متولیان راه  اقدام به آسفالت نمودند.

وی به تعداد بیکاران روستا ی رهنه اشاره کرد و افزود: مردم این روستا درزمان جنگ از انقلاب دفاع کرده اند و درحال حاضر هم پای انقلاب و دستآوردهای انقلاب و رهبری ایستاده اند و برای اهالی روستایی که به پای نظام جان خود را فدا کرده اند؛ وجود ۶۰۰جوان بیکار دراین روستا زیبنده نیست.

خبرنگار: برات گلثومیان

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks