فعالیت مهد آدینه در ستاد نمازجمعه تایباد - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

فعالیت مهد آدینه در ستاد نمازجمعه تایباد


فعالیت مهد آدینه در ستاد نمازجمعه تایباد

رییس ستاد نمازجمعه تایباد گفت: مهد آدینه، برای نگهداری فرزندان نمازگزاران بصورت رایگان هر جمعه، درنزدیکترین نقطه به مصلی نمازجمعه تایباد فعال می باشد.

حسن باقری نسب، رییس ستادنمازجمعه تایباد درگفتگو با تایبادخبر گفت: یکی از برنامه های ستاد نمازجمعه در بخش خواهران ستاد تایباد، فعالیت رایگان، مداوم و هرهفته ای مهد آدینه است که از یک ساعت قبل از اذان ظهر درنزدیکترین نقطه به برگزاری نمازجمعه ( ورودی مصلی) فعال است.

 

وی افزود: این مهد با همکاری کارشناسان تربیتی، اقدام به برگزاری بازی های فکری و برنامه های فرهنگی برابر با معیارهای و ارزشهای اسلامی برای کودکان درمدت نمازجمعه می کنند. این کارشناسان ازطریق بهزیستی شهرستان تایباد با ستاد نمازجمعه همکاری دارند.

 

باقری نسب افزود: بطور میانگین هزارنفر خواهر و برادر در نمازجمعه شرکت می کنند که این تعداد درمناسبت های مختلف بیشتر نیز می شوند.

 

وی با بیان اینکه نیمی از شرکت کنندگان نمازجمعه شهرستان را جوانان زیر ۳۰سال تشکیل می دهند، گفت: ستاد نمازجمعه شهرستان تایباد به تناسب جمعیت ، باتوجه به تلفیقی بودن جمعیت ازنظر مذهبی ، برای شرکت حداکثری مردم درنمازجمعه ، توفیق خوبی داشته است ، ودرجهت حفظ وحدت ، با محوریت امام جمعه شهرستان اقدامات موثری درشهرستان انجام داده است.

 

وی افزود: برگزاری نشست های تخصصی ویژه ستاد بانوان ستاد نمازجمعه، برای شرکت اقشار مختلف بانوان ازجمله سیاست های ستاد نمازجمعه شهرستان تایباد می باشد.

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks