ثبت نام ۱۵۰ مبلغ و مبلغه دینی تایباد و باخرز در سامانه سجام - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

ثبت نام ۱۵۰ مبلغ و مبلغه دینی تایباد و باخرز در سامانه سجام


ثبت نام ۱۵۰ مبلغ و مبلغه دینی تایباد و باخرز در سامانه سجام

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تایباد گفت: ۱۵۰ مبلغ و مبلغه در سطح شهرستان های تایباد و باخرز در سامانه سجام ثبت نام کردند.

حجت الاسلام علی اصغر علیپور رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تایباد، در گفت وگو با تایبادخبر، از ثبت نام ۱۵۰ مبلغ و مبلغه دینی در سامانه جامع اعزام مبلغ (سجام) خبر داد و اظهار داشت: در راستای ساماندهی ونظام ‌مند نمودن فعالیت‌ های شبکه تبلیغی تاکنون ۱۵۰ نفر از مبلغان و مبلغات در سامانه سجام شهرستان ثبت نام کردند.

وی گفت: سامانه جامع اعزام مبلغ موسوم به سجام علاوه بر ثبت فعالیتها و گزارش‌های روحانیون مستقر در روستاها، برای ثبت اطلاعات مبلغ، زمان اعزام، مکان اعزام، موارد مربوط به اعزام، موضوعات سخنرانی در مناسبتهای تبلیغی، ملی و مذهبی و… نیز فعال است.

وی با بیان اینکه سامانه سجام امکان رصد فعالیت مبلغان، امتیاز دهی به آنها و همچنین انسجام بیشتر امر اعزام را فراهم می آورد، اظهار داشت: همچنین در این سامانه تمام اطلاعات یک اعزام شامل مبلغ، محل اعزام، زمان، مکان، فعالیت های تبلیغی تا تایید عملکرد مبلغین بصورت الکترونیکی انجام می گیرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد افزود: تا کنون تعداد ۱۵۰ نفر از مبلغین شبکه تبلیغ شامل ۱۱۵نفر مبلغ و ۳۵نفر مبلغه در سامانه سجام به نشانی www.sajam.ir ثبت­ نام کرده و پس از ثبت درخواست، ارزیابی و تأیید استان، کد تبلیغی دائم، برای آنها صادر شده است.

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه کلیه امور مربوط به ثبت درخواست، اعزام و ارائه گزارش، صرفا از طریق سایت سجام انجام می‌شود و ارائه خدمات به مبلغین نیز صرفا با دریافت کد تبلیغی سجام صورت می ­پذیرد نسبت به ثبت نام در سامانه جامع اعزام مبلغ و ثبت فعالیتهای تبلیغی اقدام نمایند.

 

لازم به ذکر است، سامانه جامع اعزام مبلغ با عنوان «سجام» در راستای یکسان ‌سازی اعزام مبلغ در کشور و ساماندهی و تسهیل در اعزام مبلغان در مناسبت ‌های مذهبی از سوی واحد انفورماتیک سازمان تبلیغات اسلامی در سطح ملی طراحی و اجرا شده است.

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks