عامل قتل جوان تایبادی دستگیر شد - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

عامل قتل جوان تایبادی دستگیر شد


عامل قتل جوان تایبادی دستگیر شد

فرمانده انتظامی تایباد گفت: با تلاش پلیس آگاهی این شهرستان، فردی که در پونزدهم دی ماه در درگیری خیابانی جوان ۱۷ ساله ای را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

به گزارش تایبادخبر، سرهنگ پاسدار حسن ناگهانی امروز در جمع خبرنگاران عنوان کرد: فرد جوانی که در پونزدهم دی ماه در درگیری خیابانی نوجوان ۱۷ ساله ای را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، صبح امروز دستگیر شد.

 

وی افزود: کارآگاهان پلیس در جریان پایش های اطلاعاتی و اقدامات پلیسی، هویت قاتل را شناسایی و در یک عملیات ضربتی وی را در یکی از شهرستان های همجوار به دام انداختند.
وی اظهار کرد: این متهم بامداد امروز در حالی که در مخفیگاه خود خوابیده بود با هماهنگی مقامات قضایی دستگیر و به تایباد منتقل شد.
فرمانده انتظامی تایباد گفت: پیش از این در خصوص همین پرونده، پنج تن از عوامل اصلی این درگیری، که دارای سوء سابقه بودند، شناسایی و دستگیر شده و از محل اختفای آنها تعدادی سلاح سرد کشف شده بود.

 

قاتل در دفاع از خود مرتکب انجام این جرم شده است
وی در ادامه افزود: نزاع و درگیری بین قاتل و مقتول بر اساس شواهد موجود و اظهارات متهم بدون  انگیزه قبلی بوده و در طی درگیری مقتول همراه پنج تن دیگر به قاتل حمله کردند که وی در دفاع از خود مرتکب انجام این جرم شده است، که نظر بر گناهکار بودن یا بی گناهی فرد خاطی بر عهده مراجع قضایی می باشد.

 

 

سرهنگ ناگهانی با اشاره به اصلی ترین علت در این گونه درگیری ها بیان کرد: هیجانات غیر قابل پیش بینی در نوجوانان و جوانان گاهی شکل خشم و گاهی شکل ترس به خود گرفته و نیز عدم نظارت صحیح خانواده رفتارهای پرخطر فرزندان به ویژه نوجوانان و جوانان را به دنبال دارد که می تواند به عنوان اصلی ترین علت در این درگیری ها باشد.
لازم به ذکر است این نزاع منجر به قتل جمعه شب پانزدهم دی ماه در تایباد روی داد که بر اثر آن نوجوانی ۱۷ ساله از ناحیه گردن به شدت زخمی شد که در مسیر انتقال به بیمارستان جان باخت.

 

خبرنگار: علی اصلاحی

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks