پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

میزبانی مسابقات والیبال نشسته کشوری در تایباد

رئیس اداره ورزش و جوانان تایباد گفت: مسابقات گروه چهارم از لیگ دسته یک والیبال نشسته جانبازان و معلولین کشور به میزبانی تایباد برگزار می شود.

محمد علیمحمدی، رئیس اداره ورزش و جوانان تایباد در گفت و گو با تایبادخبر گفت: مسابقات گروه چهارم از لیگ دسته یک والیبال نشسته جانبازان و معلولین کشور با حضور هفت تیم از شهرهای تایباد، کرج، ایلام، بجنورد، بابل، فریدونکنار و گرگان متشکل از  ۱۰۵ ورزشکار، مربی و سرپرست از بیست و هفتم تا سی ام دی ماه به مدت سه روز در سالن شهید سهامی برگزار می شود.

 

وی از حضور منوچهر پورحسن، ذبیر فدراسیون والیبال نشسته طی این مسابقات در تایباد خبر داد و گفت: تیم های والیبال نشسته سه شنبه به تایباد رسیده، پذیرش شده و مراسم افتتاحیه روز چهارشنبه بعدازظهر انجام خواهد گرفت.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: خوابگاه ورزشکاران در مجتمع ورزشی آزادی تازگی به بهره برداری رسیده و این ورزشکاران اولین میهمانان این خوابگاه خواهند بود.

 

وی خاطرنشان کرد: به علت میزبانی تایباد از مسابقات والیبال نشسته کشوری در این هفته، برگزاری المپیاد ورزشی همگانی شهرستان به هفته آینده در روزهای دوشنبه و سه شنبه موکول گردید.

خبرنگار: عماد زمانی

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*