تجلیل از نیم قرن قلم زدن خبرنگار پیشکسوت تایباد - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

تجلیل از نیم قرن قلم زدن خبرنگار پیشکسوت تایباد


تجلیل از نیم قرن قلم زدن خبرنگار پیشکسوت تایباد

محمد قالیباف در پنجاهمین سالگرد تلاش در عرصه خبر، میزبان فرماندار، مسئولین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب رسانه شهرستان تایباد بود.

به گزارش تایبادخبر، به همت رییس انجمن خبرنگاران شهرستان تایباد، مراسم تقدیر و تجلیل از نیم قرن قلم زدن صادقانه محمد قالیباف خبرنگاران مجلات و روزنامه های مختلف کشور باحضور فرماندار، مسئولین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب رسانه شهرستان تایباد شب گذشته در منزل وی برگزار شد.

 

حسین شرافتی راد در این مراسم عنوان کرد: قالیباف چهره ای زحمتکش در عرصه فرهنگ و قلم شهرستان تایباد است که ۵۰ سال در این عرصه جضور داشته است؛ کار هنرمندانه و بسیار ارزشمندی است که یک فرد بتواند نیم قرن در عرصه ای حضور داشته باشد و کوچکترین مشکلی برای خود و یا کشورش ایجاد نکند.

 

فرماندار تایباد افزود: در این ۵۰ سال اگر بابت قلم زدن، اطلاع رسانی و یا انتقاد سازنده ایشان حتی یک گره از مشکلات این شهر حل شده باشد، برای وی هم در این دنیا و هم در آن دنیا عاقبت بخیری خواهد داشت.

 

خبرنگار باید برای مردم کارکند، نه برای حزب و گروه خاصی

وی خاطرنشان کرد: خبرنگار باید برای مردم کارکند، نه برای حزب و گروه خاصی. خبرنگار اگر بتواند برای شهر و یا مملکتش اعتباری کسب کند این توفیقی است که خداوند به او عطا کرده است.

 

فرماندار تایباد به خبرنگاران جوان شهرستان توصیه کرد: از پیشکسوت خود درس بگیرند که چگونه قلم بزنند تا نام و اعمالشان ماندگار باشد. خصوصیاتی که در خبرنگاران شهرستان می بینم، صددرصد درحل درد و رنج و مشکلات مردم شهرستان کمک خواهدکرد.

 

وی با تاکید براینکه باصداقت بهتر می توانیم جذب مخاطب داشته باشیم، افزود: اگر خبرنگاری همراه با واقعیتها حرکت کند و به آنچه که اتفاق می افتد، اشاره کند و آنچه که در آن کوتاهی می شود به آن بپردازد و هدف گذاریش برای حل مشکلات مردم باشد، این کارش به دل مردم می نشیند.

 

وی در پایان متذکر شد: خبرنگاران با درآمد بسیارکم، اما برای پوشش همه فعالیتها حضور دارند که این امر مطمئنا سبب خلا در زندگی شان می شود اما آنها همچنان پای کار هستند که این بسیار ارزشمند است.

 

در پایان مراسم نیز با اهدای تندیس، لوح تقدیر و هدیه از نیم قرن خدمت بی منت محمد قالیباف تقدیر شد.

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks