اغتشاشات اخیر نشان داد که دشمن به هیچ یک از دو جناح چپ و راست رحم ندارد - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

اغتشاشات اخیر نشان داد که دشمن به هیچ یک از دو جناح چپ و راست رحم ندارد


اغتشاشات اخیر نشان داد که دشمن به هیچ یک از دو جناح چپ و راست رحم ندارد
یک مدرس دانشگاه گفت: در اغتشاشات اخیر مشخص شد که دشمن به جناح چپ و راست رحم نمی‌کند و اصل نظام را به دلیل رویکرد حق طلبی نظام دربرابر نظام‌های سلطه هدف قرار داده است.

برات گلثومیان  در گفتگو با تایبادخبر در مورد تحرکات اخیر عده ای از افراد فرصت طلب و سوء استفاده از مشکلات مردم در هفته گذشته عنوان کرد: مشکلات اقتصادی و اشتغال، ازجمله مشکلاتی است که درجامعه وجود دارد. هیچ کس نباید منکر مشکلات اقتصادی مردم درجامعه امروزی شود، فاصله طبقاتی درجامعه زیاد است، و بیکاری و امرارمعاش طبقات پایین جامعه از مهمترین دغدغه های دلسوزان درجامعه است.

 

 

این مدرس دانشگاه ادامه داد: بارها مقام معظم رهبری درنشست های مختلف، مسئولین را به حل مشکلات اقتصادی سفارش نموده اند، ونامگذاری چندین سال پی درپی با موضوع ضرورت توجه به اموراقتصادی درجامعه و نگاه به اقتصاد مقاومتی، توسط معظم له بیانگر اهمیت این موضوع است.

 

 

وی افزود: ضرورت توجه به حل مشکلات جامعه باید مورد توجه جدی مسئولین ودست اندرکاران شود و همه جناحهای سیاسی که به نظام جمهوری اسلامی معتقد می باشند، درحل مشکلات اقتصادی واشتغال می بایست دست به دست هم دهند تا این مشکلات مرتفع شود.

 

 

گلثومیان خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که اتاق فکر دشمن درطول مدت عمر انقلاب اسلامی هیچ گاه بیکار نبوده و هر روز درتدارک اندیشه جدید برای مقابله با تفکر انقلاب اسلامی است. این توطئه های دشمنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی آغازشده و هرسال نقشه و توطئه ای برای جلوگیری از پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران انجام داده است.

 

 

وی ادامه داد: ایجاد اختلافات قومی ومذهبی، حمایت ازگروههای معاند نظام، راه اندازی تفکرات افراطی و تکفیری درمناطق مختلف، تحمیل جنگ هشت ساله به ایران، نقشه کودتای نظامی درایران، تحریم اقتصادی، تهاجم فرهنگی، و……………ازجمله اقدامات دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است و درحال حاضر هم سوء استفاده دشمنان ازتجمع مردم درمشهد شروع و با بکارگیری فضای مجازی و ترویج خشونت قصد ایجاد مشکلات جدیدی را برای ایران اسلامی نظام جمهوری اسلامی را داشتند.

 

این مدرس دانشگاه تصریح کرد: با نگاه به رفتار و گفتار ترامپ و سران اسراییل که گاهی مردم ایران را مردم ترویست، درزمانی مردم گرسنه و…….خطاب می کنند؛ به خوبی روشن است که دشمن تلاش می کند از هرموجی بهره برداری خاص خودش را داشته باشد.

 

وی خاطرنشان کرد: هرگاه ملت شریف ایران متوجه دخالت دشمنان در امور داخلی ایران اسلامی شوند، اتحاد وهمبستگی شان بیشتر می شود.

 

وی نتیجه گیری کرد: آنچه برای همه دلسوزان نظام درهرسطحی لازم است، دشمن شناسی و پرهیز از دسته بندی های سیاسی وجلوگیری ازایجادتفرقه درهرسطحی ازسطوح اجتماعی می باشد.

 

 

وی افزود: در اغتشاشات اخیر مشخص شد که دشمن به جناح چپ و راست رحم نمی کند و اصل نظام را به دلیل رویکرد حق طلبی نظام دربرابر نظامهای سلطه هدف قرارداده است.

 

 

گلثومیان گفت: هرچند ملت ایران حاصل دستآوردهای این انقلاب را با جان و مال خود حراست می کنند و جواب اندک افراد مزدور را به خوبی با حضور درصحنه های اخیر ملت بزرگ ایران داد و با حضوریکپارچه خود درصحنه بار دیگر نقشه فتنه گران داخلی وخارجی را مانند ۹دی ۸۸ بااعلام حمایت از نظام و رهبری به همه جهانیان دادند و این جواب دندان شکن مردم باعث شادی دوستان انقلاب و ناراحتی دشمنان انقلاب شد ولی باید هوشیار بود و حاصل خون هزاران شهید را پاسداری کرد.

 

 

وی در پایان اظهارکرد: درآستانه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شیرینی پرهیز از اختلافات سیاسی و اتحاد و همدلی مسئولین و تلاش درجهت حرکت در مسیر شهدا و انقلاب باید در تک تک مسئولین نهادینه شود. ما معیارحرکت درمسیر انقلاب را سیره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی می دانیم و تخطی از این سیره ارزشی و جهادی را ملت ایران برنمی تابند.

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks