http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

مطالبه گری حق مردم است؛ اما اغتشاش در کشور ما جایی ندارد

فرماندار تایباد گفت: مطالبه گری و اعتراض حق مردم است اما اغتشاش در کشور ما جایی ندارد. 

حسین شرافتی راد، فرماندار تایباد در تجمع حماسی و پرشور مردم ولایت مدار شهرستان تایباد در محکومیت هنجارشکنی آشوب طلبان در برخی نقاط کشور، عنوان کرد: باوجود اینکه برخی از معاندین این نظام توانستند در برخی از شهرها لحظاتی آتش بپا کنند، اما در شهرستان مرزی تایباد به برکت بسیجیان و سپاه همیشه در صحنه، مرزبانان و نیروهای انتظامی کوچکترین ناامنی و مشکلی نداشتیم.

 

وی با بیان اینکه آنهایی که تا دیروز ملت ایران را تروریست خطاب می کردند امروز بظاهر دلسوز این ملت شده اند، افزود: مطالبه گری و اعتراض حق مردم است اما اغتشاش در کشور ما جایی ندارد. مسئولین نیز باید در کنار مردم برای حل مشکل مردم تلاش کنند.

 

فرماندار تایباد گفت: امروز دولت با اراده قوی در کنار مردم ایستاده است تا ان شاءالله از این مشکلات گذر کنیم. اگر امروز مفسده اقتصادی داریم باید با مسبب آن از هرجناحی که باشد با قاطعیت برخورد شود.

 

وی تاکید کرد: اغتشاش ها تمام شد و مردم هم پاسخ آنها را دادند، اما دشمن دست بردار نیست و بدنبال این است تا لطمه بزند به منابع و اموال عمومی این کشور و باعث نارضایتی در جامعه شود.

 

وی ضمن اشاره به اینکه هر فتنه ای را در این شهر قبل از بوجود آمدن از بین می بریم، بیان کرد: ما مسئولین شهرستان به کمک شما مردم اجازه نخواهیم داد حتی یک شیشه در شهرستان تایباد شکسته شود. هوشیاری، کمک، همیاری و قرار گرفتن مردم در کنار پلیس این فضای امن و آرامش شهرستان را مانند گذشته تضمین می کند.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*