http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

برخورد قاطع با هنجارشکنان خواست عموم مردم است

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تایباد گفت: مسئولین دولت با توجه بیشتر به وضعیت معیشتی مردم و گرانی در بازار جلوی روزنه نفوذ دشمنان نظام را بگیرند.

حجت‌الاسلام علی اصغر علیپور، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تایباد باتوجه به اتفاقات اخیر در کشور در گفتگو با تایبادخبر عنوان کرد: اعتراض مسالمت آمیز نسبت به موضوعی ایرادی ندارد اما چیزی که مذموم است اغتشاش و اختلال در نظم عمومی است که مانع کسب و کار مردم می شود.

 

وی افزود: باید مسئولان نسبت به هنجارشکنان که به نوعی با هدایت بیگانگان آب در آسیاب دشمن می ریزند برخورد قاطع کنند و این برخورد قاطع خواست عموم مردم است.

 

مسئولین باتوجه بیشتر به وضعیت معیشتی مردم جلوی روزنه نفوذ را بگیرند

علیپور عنوان کرد: دولتمردان باید به خواسته های مردم توجه کنند و درجهت رفع مشکلات اساسی مردم همچون معیشت، بیکاری و …. تلاش را مضاعف کنند، تا زمینه رضایت مندی بیشتر مردم را فراهم کنند. چراکه وقتی روزنه ای برای نفوذ پدیدار شود، معاندین خصوصا شبکه های وابسته به دشمنان این نظام از آب گل آلود ماهی خواهند گرفت و سعی می کنند سیاه نمایی کنند. بطوریکه نظام مقدس و خدمت گذار انقلاب اسلامی ایران را ناکارآمد جلوه دهند و آن همه کارهای زیربنایی و اساسی را نادیده می گیرند و اذهان عمومی را مردد می کنند.

 

وی ادامه داد: این از شیوه های دشمنان ناپاک بوده که همیشه بدنبال یک فرصت برای ضربه زدن به مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران بودند. راه برخورد با این دشمنان و منافقین، اتحاد بین مردم و مسئولین است و همچنین شناخت و بصیرت مردم نسبت به این دشمنان و ترفندها و توطئه های آنهاست.

 

وی تصریح کرد: الحمدالله مردم ما تا به امروز اسیر دسیسه های دشمنان و توطئه گران و فتنه انگیزان نشده اند و با هوشیاری خود همیشه آنها را ناامید کرده اند؛ بعد از این هم در همین مسیر حرکت خواهند کرد. مسئولین دولت هم با توجه بیشتر به وضعیت معیشتی مردم و گرانی در بازار زمینه دلگرمی بیشتری را فراهم خواهند آورد.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*