پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

امام جمعه اهل سنت تایباد: اهل سنت ایران به یاوه گویی ها گروه تروریستی داعش هیچ اهمیتی نمی دهد

امام جمعه اهل سنت تایباد تهدید داعش در روزهای آغازین امسال، علیه جمهوری اسلامی ایران را پوچ خواند و گفت: جامعه اهل سنت ایران به اراجیف گروه تروریستی داعش هیچ اهمیتی نمی دهد.

مولوی غلام نبی توکلی، امام جمعه اهل سنت تایباد در گفتگو با تایبادخبر گفت: شعار سال، دغدغه ی تمام بزرگان مملکت و تمامی ائمه جمعه چه اهل سنت و چه تشیع کشور است.

 

وی ادامه داد: جدی ترین مشکل کشور درحال حاضر اشتغال و مسائل اقتصادی است و به همین علت مقام معظم رهبری در چند سال اخیر به این امر توجه ویژه ای داشته و سالها را با این مضمون نامذاری می کنند.

 

امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: یکی از مسایل عمده جوانان ما و حتی می توان گفت تمام جامعه ما مساله بیکاری است که مسئولین مملکتی در سال جدید جهت برطرف کردن آن باید کارهای بسیار موثرتری انجام دهند.

 

مولوی توکلی گفت: ایجاد اشتغال به میزان تولید در جامعه بستگی دارد و یکی از راههای افزایش تولید داخلی، جلوگیری از قاچاقی واردشدن کالا به داخل کشور است. دولت باید به شدت از وارد شدن کالاهای قاچاق به داخل کشور جلوگیری کند تا زمینه تولید بیشتر و همراه با آن اشتغالزایی در کشور ایجاد شود.

 

وی متذکر شد: وقتی جلوی ورود کالاهای قاچاق ارزان قیمت به داخل کشور گرفته شود، مطمئنا مردم ایران به سمت کالاهای داخلی سوق داده می شوند.

 

وی افزود: یکی از مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی این است که به تولیدات داخلی توجه بیشتری شود، همه باید تلاش کنند و در این راه نقش مسئولین اجرایی کشور نقشی غیر قابل انکار است.

 

وی بااشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در آغازین دقایق سال، افزود: مسئولان در سال‌های گذشته زحمت‌های زیادی کشیدند که مشکل بیکاری را حل کنند ولی کافی نبوده است.

 

وی در پایان تهدید داعش در روزهای آغازین امسال، علیه جمهوری اسلامی ایران را پوچ خواند و گفت: جامعه اهل سنت ایران به اراجیف گروه تروریستی داعش هیچ اهمیتی نمی دهد.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*