پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

کاشت ۲۵ اصله درخت در عصر دومین پنجشنبه سال به یاد شهدای پلاسکو

در عصر دومین پنجشنبه سال نو به مناسبت گرامیداشت شهدای پلاسکو ۲۵ اصله درخت توسط اعضای پستهای ایمنی و سلامت نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد در محل اداره هلال احمر تایباد کاشته شد.

به گزارش تایبادخبر، غلامرضا صیادی، ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد در حاشیه این درختکاری در گفتگو با خبرنگارما عنوان کرد: در دومین پنجشنبه سال نو، به مناسبت گرامیداشت یادواره شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو ۲۵ اصله در محل اداره هلال احمر تایباد توسط اعضای جوانان، نجاتگران و پرسنل اداره هلال احمر کاشته شد.
صیای گفت: با توجه به اینکه درگاه ورود و تنها ورودی جمعیت هلال احمر، واحد سازمان جوانان جمعیت هلال احمر است و نقطه شروع خدمت داوطلبانه، امدادگری و نجاتگری از واحد جوانان شروع میشود، این واحد هلال احمر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

وی افزود: هدف جمعیت هلال احمر ایران بر این است که اصول هفتگانه هلال احمر و حس انسان دوستی و داوطلبی را در دوران نوجوانی در جوانان ملت عزیزمان ایران تقویت کند و به همین دلیل در ایام نوروز در پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی از وجود پاک این جوانان استفاده می شود و همین جوانان در محل پست ها به مسافرین خدمت رسانی کردند.
وی در پایان متذکزشد: در دومین پنجشنبه سال نو، به مناسبت گرامیداشت یادواره شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو که این شهدا به نوعی با خدمت بی منت خود از همکاران نیرو های هلال احمر منصوب می شوند و امدادگر هستند، ۲۵ اصله درخت مثمر توسط جوانانی که در ۲۱ روز پست ایمنی و سلامت مسافرین شهرستان تایباد خدمت رسانی کردند، کاشته شد و ان شاالله همیشه به یاد این شهیدان باشیم و جوانان ما هم با این اصل و شعار آشنا باشند که برای خدمت بهتر به هم وطنان مان، از تمام توان و جان خود مایه بزارند و تلاش کنند.
الیاس نازپرور

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*