http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

اردوی رزمی و راهپیمایی شبانه در تایباد برگزار شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تایباد گفت: تتاکتیک این اردوی رزمی، جنگ شهری، دفاع شهری و دفاع از کوی، محله ها و جنگ شهری است.

به گزارش تایبادخبر، اردوی رزمی و راهپیمایی شبانه گروهان های عاشورای حوزه‌های مقاومت شهید مطهری و شهید تندگویان ناحیه مقاومت بسیج تایباد از ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۲۵ بهمن‌ماه به مدت هشت ساعت در تایباد برگزار شد.

 

سرهنگ حسن نعمتی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تایباد دیشب در جمع بسیجیان شرکت‌کننده در این اردوی رزمی ضمن عرض خدا قوت عنوان کرد: تمامی بسیجیان ادارات به این فراخوان هشت‌ساعته دعوت‌شده بودند که الحمدالله استقبال شما عزیزان بیشتر از حد انتظار ما بود که این خودش جای شکر دارد.

 

وی به تاکتیک‌های این اردوی رزمی اشاره کرد و گفت: از ساعت ۱۴ امروز بحث سلاح شناسی و آشنایی با انواع سلاح را دیدید و در ادامه در بحث راهپیمایی و عملیات شبانه در خدمت بسیجیان خواهیم بود.

 

وی افزود: انتظار ما از بسیجیان در مرحله اول تلاش و کوشش در جهت ارتقای مسائل ارزشی و اعتقادی و در مرحله دوم بالا بردن بنیه رزمی و آمادگی جسمانی است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تایباد بیان کرد: تاکتیک این اردوی رزمی هشت‌ساعته، دفاع شهری و دفاع از کوی و برزن و جنگ شهری است.

 

وی خاطرنشان کرد: سوم و چهارم اسفندماه رزمایش سراسری الی بیت‌المقدس را در شهرستان تایباد خواهیم داشت.

 

فرهنگ بسیجی باید در وجود ما نهادینه شود

حسین شرافتی راد، فرماندار تایباد عنوان کرد: امروز ما به برکت هشت سال دفاع مقدس از ارزش‌های دینی و ولایی خود دفاع می‌کنیم.

 

وی با اشاره به رزمایش‌های سپاه و ارتش و … گفت: آمادگی باید در تمامی رده‌های نظامی کشور وجود داشته باشد و برگزاری رزمایش در نظام جمهوری اسلامی دلیلش آماده نگاه‌داشتن نیروهای دفاعی ماست.

 

فرماندار تایباد گفت: امروز اگر ما می‌خواهیم بگوییم که بسیجی هستیم باید در اداره‌مان هم با ارباب‌رجوع بسیجی وار رفتار کنیم. ما نباید فقط لباس بسیجی بپوشیم، بلکه باید باطناً یک بسیجی باشیم و فرهنگ بسیجی در خود ما، خانواده ما و جامعه ما نهادینه شود.

 

حجت‌الاسلام طغانی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه تایباد نیز گفت: ملت ایران در این ۳۸ سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد؛ هر جا لازم بود جان و مالشان را در اختیار این انقلاب قراردادند و امروز هم هر جا نیازی احساس کنند، همانند همین رزمایش‌ها به صحنه خواهند آمد.

 

وی افزود: باید در برابر تهاجمات دشمنانی که از هر طریقی به فکر انحراف و ترویج بداخلاقی‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در کشور ما هستند، ایستادگی کنیم و ان‌شاءالله بتوانیم تمامی توطئه‌های آن‌ها را خنثی کنیم.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*