http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

در شهرستان تایباد ۱۱۰۰ کیلومتر راه همسنگ داریم

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: در شهرستان تایباد ۱۱۰۰ کیلومتر راه همسنگ داریم که ۱۸ کیلومتر آن بزرگراه است.

به گزارش تایبادخبر، ابراهیم نصری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی در جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تایباد گفت: شهرستان تایباد یک شهرستان تاثیرگذار در استان و حتی کشور است و مرز دوغارون نیز در بین چهار مرزی که در استان داریم فعالترین مرز ماست.

 

وی با بیان اینکه در شهرستان تایباد ۱۱۰۰ کیلومتر راه هم سنگ داریم که ۱۸ کیلومتر آن بزرگراه است، خاطرنشان کرد: یک راه خوب باید سه مشخصه ایمن بودن، روان بودن از لحاظ ترافیکی و ارزان بودن را داشته باشد. راههای ما باید این سه مشخصه را داشته باشد.

 

وی عنوان کرد: اگر مبلمان جاده ای ما درست باشد راننده ما احساس امنیت بیشتری می کند. لذا نگهداری راه واقعا مهم و هزینه بر است چراکه این نگهداری باید بصورت مستمر انجام بگیرد.

 

نصری با تاکید براینکه کار راهداری بسیار سخت است، تصریح کرد: جاده ی شهرستان تایباد یک جاده ترانزیتی است و یک دقیقه غفلت کردن شاید ما را به بیست سال به عقب بازگرداند.

 

حسین شرافتی راد، فرماندار تایباد عنوان کرد: رحمتی رییس راهداری و حمل و نقل تایباد مدیری بود که بصورت جهادی کار انجام می داد و منتظر اجازه گرفتن از مدیرکل نمی ماند بلکه کاری که لازم بود را در اولین فرصت انجام می داد. همچنین با روسای ادارات و نهادها نیز تعامل بسیار سازنده ای داشت.

 

وی افزود: اگر ما جان یک انسان را با یک تابلوی درست نجات دهیم ارزش آن به اندازه تمام کارهای ماست. یک تابلوی هدایت کننده درست می تواند جان خانواده های زیادی را نجات دهد.

 

وی خاطرنشان کرد: هفت کیلومتر از راه روستای شیزن آماده آسفالت شدن هست، این تنها راه در حوزه شهرستان تایباد هست که هنوز آسفالت نشده است. اگر این هفت کیلومتر هم آسفالت شود می توانیم اعلام کنیم که صددرصد راه های شهرستان تایباد آسفالته است.

 

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*