http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

ملت آزموده ایران در هشت سال جنگ تحمیلی، نگذاشتند فتنه سیاسی سال ۸۸ هم هشت ماه بیشتر شود

مدیر ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: ملت آزموده ما که هشت سال در جنگ تحمیلی از این انقلاب دفاع کردند، بار دیگر نگذاشتند تا  فتنه سیاسی سال ۸۸ هم هشت ماه بیشتر شود و چشم فتنه و فتنه گران را در روز نهم دی ماه کور کردند.

به گزارش تایبادخبر، حجت الاسلام عباس فرازی نیا، مدیر ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی آستان قدس رضوی در مراسم گرامیداشت ۹ دی، در جمع مردم شیعه و سنی تایباد گفت: مولفه ی مشترک قدرت برای هر حکومتی عبارت است از نیروی انسانی؛ آن حکومتی توفیق خدمت به مردم را پیدا می کند که پشتیبانی مردم را داشته باشد.

 

وی افزود: خداوند امامی به ما ایرانیان عنایت کرد به نام حضرت روح الله، که با تکیه بر لطف خدا و همت مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در این سرزمین بنیان نهاد و با خون هزاران شهید این درخت انقلاب اسلامی به ثمر نشست و به مرحله تثبیت رسید.

 

وی ادامه داد: در قبل از انقلاب هم در ایران اسلام بود اما تنها یک اسلام بی محتوا بود. اسلامی که سردمداران آن دست نشانده های مستکبرین جهان و کفار بودند.

 

حجت الاسلام باقری نیا گفت: اگر دولتمردان از مسیر امام و انقلاب و اصول حقه ایمانی این انقلاب عقب بیفتند از فیض سهیم بودن در ثواب این نظام و حکومت اسلامی محروم خواهند بود.

 

وی با تاکید براینکه شهدا مظهر قدرت جمهوری اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برگرفته از فقه اصیل اسلام ناب است. کشورهای غربی وقتی می بینند قانون حکومت ما براساس اسلام است همانگونه که از ابتدای اسلام، کفار علیه اسلام توطئه می کردند اینها هم علیه ما توطئه می کنند. در نتیجه زمانیکه آمریکا و انگلیس و …. که دشمن نظام اسلامی ما هستند، از سیاست ما تعریف کردند آن زمان باید به خودمان شک کنیم.

 

وی اشاره کرد: دشمن اسلام هراسی، ایران هراسی و شیعه هراسی را در جهان ترویج می دهد. در سال ۸۸ آنقدر توطئه کردند تا مردم در انتخابات شرکت نکنند و به دروغ مطرح کردند که مردم از حکومت اسلامی خسته شدند و دنبال آزادی و بی حجابی می گردند.

 

وی اضافه کرد: در داستان فتنه ۸۸ دشمن کاری کرد تا چندماهی برای این نظام دردسر درست شد، اما ملت آزموده ما که هشت سال در جنگ تحمیلی از این انقلاب دفاع کردند نگذاشتند تا این فتنه سیاسی هم هشت ماه بیشتر شود و چشم فتنه و فتنه گران را در روز نهم دی ماه کور کردند.

 

وی ضمن اشاره به اینکه تقلب رمزی برای دشمنان داخلی و خارجی بود، بیان کرد: نمازجمعه را هتک حرکت کردند و دختر و پسر کنار هم به نماز ایستادند این چه نمازی بود؟ به عکس امام راحل و به پرچم امام حسین(ع) و … توهین کردند. اما میرحسین موسوی و دیگر سران فتنه از این افراد بعنوان جوانان غیور ایران یاد کردند.

 

وی ادامه داد: صدها خبرنگار با دوربینهایشان و صدها سایت و صدها شبکه ماهواره پشتیبان فتنه بودند اما مردم بصیر ایران در نهم دی ماه به خیابان آمدند که دشمن دیگر نتوانست این حقیقت را نبیند، هرچند بعدا اخبار و مطالب مضحکی درمورد این سیل جمعیت مطرح کردند.

 

حجت الاسلام علیپور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد نیز در ابتدای این مراسم عنوان کرد: در سال ۸۸ که جریان فتنه با هدایت خارج نشین ها هزینه هایی را برای نظام و انقلاب بوجود آورد.

 

وی ادامه داد: مردم بصیر و ولایتمدار با نگاه عمیق بصیرتی خود خصوصا به حمایت از رهبر معظم انقلاب با عمق وجودشان و با خروش معنوی خود در روز ۹ دی سال ۸۸ پای صحنه آمدند و از انقلاب و رهبرشان با عمق جان دفاع کردند.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*