http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

یادداشت سردبیر/ ملت ایران در ۹ دی ۸۸ نشان دادند، همان مردم سال ۵۷ هستند و پای انقلاب خود جان می دهند

ملت ایران در نهم دی ماه ۸۸ به همه مردم جهان، به ویژه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یادآوری کردند ما همان مردمی هستیم که در ۲۲ بهمن سال ۵۷ بخاطر دین و شرفمان انقلاب کردیم و امروز نیز با تمام وجود خود، پای این انقلاب و ولی فقیهمان ایستاده ایم.

به گزارش تایبادخبر، سالهاست که وقتی اصطلاح ۹ دی را می شنویم، حواسمان ابتدا به سمت فتنه گری های طرفداران موسوی، آشوب و تخریب اموال عمومی و …. می رود و بعد از آن به یاد حماسه ای ماندگار از مردم ایران در مقابله با توطئه و نفوذ دشمن می افتیم.

 

زمانیکه دشمن از تمامی ابزارهای جنگ نرم خود استفاده کرد

نهم دی ماه روزی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی ایران شد، تا سالها و سالها به فرزندان و نسل های بعدی خود بگوییم، در زمانیکه تمامی عزم دشمن برای جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی ایران جزم شده بود؛ از سایتها و شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توئیتر و شبکه های ماهواره ای بصورت ویژه برای برپایی انقلابی مخملی در داخل ایران استفاده شده بود و در داخل نیز سران بی بصیرت فتنه راه را برای سوداگری های نیروهای ضد انقلاب باز کرده بودند، اما ناگهان در یوم الله ۹ دی ملت بابصیرت و ولایتمدار ایران بار دیگر به صحنه آمدند و جواب فتنه و فتنه گران را با حضور پرشور خود دادند.

 

ملت ایران در این روز تجدید میثاقی با رهبر فرزانه انقلاب و ولی فقیه خود داشتند و به همه مردم جهان، به ویژه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یادآوری کردند ما همان مردمی هستیم که در ۲۲ بهمن سال ۵۷ بخاطر دین و شرفمان انقلاب کردیم و امروز نیز تا پای جان خود پای این انقلاب و ولی فقیهمان ایستاده ایم.

 

در فتنه ۸۸ در حالی که التهاب ناشی از اهانت به تصویر امام راحل در مراسم ۱۶ آذر هواداران موسوی، هنوز فروکش نکرده بود، ماهواره‌ها و سایت‌های اینترنتی حامی موسوی تاسوعا و عاشورا را هدف جدید جریان سبز معرفی کردند. تبلیغات گسترده در این باره اما سبب نشد تا در تاسوعا جمعیتی بیش از ۵۰۰ نفر در خیابان انقلاب جمع شوند و شعارهای انحرافی بدهند.

 

تخریب اموال عمومی و شکستن شیشه های مغازه ها توسط طرفداران موسوی
فتنه گران شعار «مرگ بر اصل ولایت فقیه» را در حالی که دست‌های خود را بالای سر گرفته و سوت و کف می‌زدند، تکرار می‌کردند. این افراد که به چوب، چماق و سنگ مسلح بودند، پس از هر درگیری با نیروهای انتظامی و متفرق شدن، به خیابان‌های فرعی هجوم می‌آوردند و به تخریب اموال عمومی بویژه شکستن شیشه‌ها می‌پرداختند.

 

این اهانتها به تصویر اما راحل و ساحت مقدس عاشورا و تاسوعای حسینی و تخریب اموال عمومی و مغازه ها توسط طرفداران سران فتنه سبب بوجود آمدن انفجار خیره کننده، حماسه ۹ دی بود؛ حماسه ای که فقط ۳ روز پس از جسارت به عاشورا و عزای اباعبدالله سراسر ایران را فرا گرفت و یک باردیگر نشان داد که مردم ایران اسلامی فارغ از دسته بندی های سیاسی و مشکلات و کاستی ها، اما درپایبندی به اسلام، انقلاب و ولایت فقیه با هیچ کسی تعارف ندارند.

 

مردم مسلمان ایران در تظاهرات ۹ دی۸۸ با حضور چشمگیرخود،بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان را به رخ جهانیان نشان دادند به طوری که این حضور پرشور برای همیشه به عنوان حماسه ای ماندگار در تاریخ ایران به ثبت رسید.

انتهای پیام/

 

فرستادن دیدگاه


*