http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

اردوی جهادی پاییزی در عرصه های عمرانی، فرهنگی و ورزشی در تایباد برگزار شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تایباد گفت: در آخرین ماه پاییز نیروهای خستگی ناپذیر بسیجی اردوی جهادی در مناطق محروم شهرستان تایباد برگزار و بسته های معیشتی بین روستائیان توزیع کردند.

سرهنگ پاسدار حسن نعمتی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تایباد در گفتگو با تایبادخبر عنوان کرد: در فصل سرد پاییز نیروهای خستگی ناپذیر بسیجی اردوی جهادی در مناطق محروم شهرستان تایباد برگزار کردند. در این اردو یک گروه جهادی از شهر مقدس مشهد و پنج گروه جهادی از شهرستان تایباد به روستاهای محرم شهرستان بامحوریت روستای خیابان اعزام و مشغول به فعالیت در عرصه های عمرانی، فرهنگی و ورزشی شدند.

 

وی افزود: در عرصه عمرانی تعمیر دو باب خانه محروم، تعمیر و زیبا سازی مسجد روستا، ساخت سرویس بهداشتی مسجد، رنگ آمیزی مدرسه، ساخت سرویس بهداشتی مدرسه، دیوار کشی اطراف مدرسه و تعمیر میز و نیمکت مدرسه ایجاد زمین ورزشی در دستور کارشان قرار گرفت و انجام دادند. در عرصه فرهنگی می توان به برگزاری نماز جماعت و خواندن ادعیه و اهدای لوازم التحریر به تمامی دانش آموزان روستا برگزاری اشاره کرد.

 

سرهنگ نعمتی تصریح کرد: در کنار این همه کار، مردم روستا هم بی بهره نماندند و در پایان اردوی جهادی تمامی مردم روستا با صرف شام پذیرایی شدند و بعد از آن بسته معیشتی به کل خانواده های روستاییان که شامل روغن، ماکارانی و گوشت بود اهدا شد.

 

وی در پایان بیان کرد: این اردوی جهادی که ۵۲۰نفر روز مشغول به خدمت رسانی به محرومین بودند، در قالب اردوهای یک روزه، سه روزه و هفت روزه در آذرماه برگزار شد.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*