http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

اصلی ترین مسببین فتنه ۸۸ سران بی بصیرت بودند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد اصلی ترین مسببین فتنه ۸۸ را سران بی بصیرت دانست و گفت: در سال ۸۸ پدیده شوم نفوذ دشمن اتفاق افتاد و آن هم از سران بی بصیرت شروع شد.

حجت‌الاسلام علی اصغر علیپور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد در گفتگو با تایبادخبر گفت: وقتی اصطلاح نهم دی را می شنویم، حس غرور و عزت به ما دست می دهد و همچنین بصیرت مردم در حمایت از مقتدا و علمدار انقلاب اسلامی را به خاطر مان می آورد.

 

وی افزود: مردم ایران در ۹ دی با خلق حماسه عظیم و حضور پرشور خود همراه با حس نفرت از دشمنان این انقلاب، آنها را خوار و زبون کردند.

 

وی اصلی ترین مسببین فتنه ۸۸ را سران فتنه بی بصیرت دانست که میدان و فضا را برای دشمنان بیرونی و ایادی مستکبر آماده ساختند و بزرگترین خیانت را به این ملت و جمهوری اسلامی روا داشتند.

 

حجت الاسلام علیپور اظهارکرد: از اصلی ترین پیامهای ۹ دی این بود که این انقلاب و نظام با خون هزاران شهید گلگون کفن آبیاری شده است و مردم پای ارزشها و بخصوص رهبری معظم با تمام وجود ایستاده اند و هر دشمنی را سرجای خود می نشانند.

 

وی خاطرنشان کرد: در سال ۸۸ پدیده شوم نفوذ دشمن اتفاق افتاده و آن هم از سران بی بصیرت شروع شده بود اما مردم با حضور بی نظیرشان در نهم دی ماه در سایه بیانات معنوی و مدبرانه رهبر معظم انقلاب و در حمایت معنوی  از ولی فقیه خود آبی بر آتش دشمن ریختند و تمام توطئه های آنهاه را نقش برآب کردند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد اضافه بااشاره به رشادتها بسیج و سپاه در فتنه ۸۸ عنوان کرد: نقش بسیجیان پرافتخار و پاسداران سپاه در جران مقابله با فتنه ۸۸ مانند تمام زمانها بی بدیل بود. اگر نبودند این عزیزان و حافظین حریم انقلاب شاید شاهد تاثیرات بسیار زیاد و جبران ناپذیر نفوذ دشمنان در آن سال بودیم.

 

وی با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ باعث شادی دشمنان انقلاب در داخل و خارج از کشور شد، افزود: امروزه بارها در بیانات رهبری پدیده نفوذ دشمن را می شنویم که در حقیقت از مهمترین خطرات و نگرانی های معظم له می باشد. ما امروز شاهد نفوذ اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و شاید از همه مهمتر نفوذ فرهنگی دشمن هستیم که هرروزه در ابعاد و شکل های مختلف بصورت نرم در حال اتفاق افتادن است.

 

حجت الاسلام علیپور ادامه داد: مهمترین نقش را در خنثی کردن چنین نفوذهایی خود مردم می توانند ایفا کنند. برای این مهم اول باید شناخت خود را بالا ببرند و سپس باحضور خود در مراسم بزرگداشت نهم دی ماه به دشمن بفهمانند که پای ارزشهای این انقلاب و ولی فقیه خود ایستاده اند.

 

وی تاکید کرد: متاسفانه دشمن حساب ویژه ای برروی نفوذ در داخل کشورما باز کرده است و این نفوذ دشمن در حوزه های مختلف قابل بررسی است. یکی از این حوزه ها، فضای مجازی است. در این فضا ما شاهد یک ول انگاری هستیم.

 

وی ادامه داد: رد پای نفوذهای دشمن در فضای مجازی در رنگهای مختلف براحتی قابل مشاهده است، مثلا یکی از تهدیدات در این حوزه گرفتن نرم اعتقادات دینی و مذهبی جامعه خصوصا جوانان و نوجوانان ما و همچنین هدف قراردادن خانواده و دورکردن مردم از نظام و انقلابشان است.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*