http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

مراسم بزرگداشت ۹ دی، در محل مسجد جامع امام جعفر صادق (ع) تایباد برگزار می شود

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت حماسه ۹ دی با حضور مسئولین ادارات و نهادها در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تایباد برگزار شد.

به گزارش تایبادخبر، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت حماسه ۹ دی با حضور مسئولین ادارات و نهادها شامگاه دیروز در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تایباد برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام علیپور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد در این جلسه با اشاره به نقش ولایت فقیه ضمن استناد به روایت پیامبر اکرم (ص) افزود: از کسی که خداوند او را ولیّ امر قرار داده است حرف شنوی و فرمانبرداری کنید که او شیرازه اسلام است.

 

وی با تاکید بر این جمله امام خمینی (ره) که من به همه ملت اطمینان می دهم که امر جامعه و دولت اسلامی اگر با نظارت ولی فقیه صورت بگیرد هیچ گونه آسیبی به آن جامعه وارد نمی شود اظهار کرد: روز نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت است و باید آن را گرامی داشت.

 

وی با بیان اینکه در روز تجدید میثاق با ولایت باید حداکثر توان خود را برای برگزاری این امر بزرگ انجام دهیم و در جهت بصیرت افزایی بیشتر با استفاده از ابزار فرهنگی بهره برداری انجام پذیرد.

 

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد اعزام مبلغ و مبلغه، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ، برگزاری گفتمانهای دینی، فعالیت در فضای مجازی، تبلیغات محیطی، برگزاری مسابقات فرهنگی و توزیع اقلام فرهنگی از دیگر فعالیتهای مناسبتی ۹ دی عنوان کرد.

 

در پایان مقرر شد مراسم بزرگداشت ۹ دی روز پنجشنبه ساعت ۹ صبح در محل مسجد جامع امام جعفر صادق (ع) برگزار شود.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*