http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

خانواده های پاسداران متوفای نواحی تایباد و باخرز تجلیل شدند

    مراسم تجلیل از خانواده های پاسداران متوفای نواحی تایباد و باخرز ظهر امروز برگزار شد.


به گزارش تایبادخبر، به همت کانون بازنشستگان ناحیه مقاومت بسیج تایباد، مراسم تجلیل از خانواده های  پاسداران متوفای نواحی تایباد و باخرز ظهر امروز در محل حسینیه ثارالله برگزار شد. حجت الاسلام حسین آماده مسئول عقیدتی نظارتی حوزه شهید تندگویان تایباد در این مراسم عنوان کرد: اگر امروز نام سپاه پاسداران لرزه بر اندام دشمنان جمهوری اسلامی ایران می اندازد، بخاطر جان فشانی، از خودگذشتی و ایثارگری عزیزان شما بوده است.

 

وی افزود: وظیفه شما بسیار سنگین است، چون وابسته به چنین عزیزانی هستید که سراسر وجودشان اخلاص بود و از تمام وجودشان در راه حفظ جمهوری اسلامی ایران گذشتند. دوربین دشمن نیز برروی شماهاست تا کوچکترین خطایی انجام دهید و آنها این خطای کوچک شما را مانند بمب در رسانه هایشان بترکانند.

 

وی ادامه داد: دشمن دنبال این است تا شما خانواده های ایثارگر را از حمایت نظام خسته کند. باید مواظب باشید تا گول حرفها و توطئه های دشمنان انقلاب را نخورید. عزیزان شما با افتخار تا جان در بدن داشتند، به راهشان ادامه دادند.

 

حجت الاسلام آماده افزود: با تمام وجود از خداوند بخواهیم تا از راه و مسیر این پاسداران بزرگ ما را لحظه ای دور نکند تا بتوانیم دنباله روی خوبی برای این عزیزان باشیم.

 

گفتنی است در پایان مراسم با تقدیم کارت هدیه از این خانواده ها تجلیل شد.

cimg1076 cimg1077

در انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*