http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

برگزاری دوره آموزشی جمعیت هلال احمر به مناسب هفته وحدت در مدارس تایباد

به مناسب هفته وحدت در آموزشگاه غیر دولتی حضرت محمد (ص) شهرستان تایباد، دوره آموزشی امداد وکمک های اولیه (۲۲ساعته)جمعیت هلال احمر برگزار شد.


به گزارش تایبادخبر، این دوره آموزشی به مدت ۸ روز (۲۲ ساعت) برای داوطلبان و اعضای کانون دانش آموزی جمعیت هلال احمر آموزشگاه غیر دولتی حضرت محمد (ص) تایباد با شعار هر خانواده یک امدادگر برگزار شد.

 

الیاس نازپرور، سردبیر کانون دانش آموزی جمعیت هلال احمر آموزشگاه غیر دولتی حضرت محمد (ص) شهرستان تایباد در این باره به خبرنگار ما گفت: دانش آموزان این آموزشگاه کلیه مباحث دوره ی امداد و کمک های اولیه جمعیت هلال احمر را فرا گرفتند و با آمادگی در برابر حوادث و با انتقال مطالب و آموزش هایی که در این دوره ی آموزشی فراگرفتند به خانواده های خود، در زمان حوادث کم ترین خسارات را داشته باشیم.

 
وی با بیان اینکه حدود ۴۰ نفر از دانش آموزان این دوره را گذراندند، افزود: در این دوره ۲۲ ساعته مباحثی از قبیل: کمک های اولیه و برخورد صحیح هنگام مواجه شدن با  حوادث، تنفس مصنوعی cpr، خفگی ها، سوختگی ها، خون ریزی ها و مسمومیت ها و حمل ها و… به دانش آموزان آموزش داده شد.

 
وی خاطرنشان کرد: کانون دانش آموزی جمعیت هلال احمر این آموزشگاه از کانون های فعال جمعیت هلال احمر در سطح شهرستان است و اعضای این کانون با فراگیری دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر جز نجاتگران شهرستان در آینده خواهند بود.

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*