کشف مواد مخدر و سلاح جنگی در تایباد - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

کشف مواد مخدر و سلاح جنگی در تایباد


کشف مواد مخدر و سلاح جنگی در تایباد

 فرمانده انتظامی شهرستان تایباد گفت: با اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر در این شهرستان در ۲۴ساعت گذشته ۱۲ کیلو گرم تریاک و دو قبضه سلاح جنگی کشف شد.

 

به گزارش تایبادخبر، سرهنگ پاسدار حسن ناگهانی، فرمانده انتظامی شهرستان تایباد روز یکشنبه عنوان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر در یک عملیات ضربتی با اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر در این شهرستان در ۲۴ساعت گذشته ۱۲ کیلو گرم تریاک و ۲ قبضه سلاح جنگی کشف و ضمن پاکسازی چند پاتوق، متهمان را دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی دادند.
وی اظهار کرد: در این راستا ماموران انتظامی پاسگاه کرات در جاده تایباد – خواف و روستای فرزنه موفق به کشف و ضبط هزار و ۲۰۰ لیتر سوخت قاچاق شدند.
وی همچنین از توقیف یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با ۴۰ میلیون ریال خلافی خبر داد و گفت: طی ۲ روز گذشته ۱۱خودرو سواری با خلافی بیش از ۱۰ میلیون ریال در این شهرستان توقیف شده است.
فرمانده انتظامی تایباد افزود: از ابتدای امسال ۱۷۷ دستگاه موتورسیکلت و ۸۳ دستگاه خودرو در این شهرستان توقیف و ۲۱ دزد سابقه دار دستگیر و راهی مراجع قضایی شده اند.
وی اظهار کرد: هدف اصلی اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز است که این مهم با جدیت و به صورت روزانه و مستمر پیگیری می شود.

خبرنگار: علی اصلاحی

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks