پایان دوره نقشه خوانی و کار با قطب نما در شهرستان تایباد - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

پایان دوره نقشه خوانی و کار با قطب نما در شهرستان تایباد


پایان دوره نقشه خوانی و کار با قطب نما در شهرستان تایباد

سرپرست هیات کوهنوردی تایباد گفت: دوره نقشه خوانی و کار با قطب نما، دومین دوره رسمی فدراسیون کوهنوردی در شهرستان است که به همت کارگروه آموزش گروه کوهنوردی بسیج برگزارشد.

 

معین عبدالهی، سرپرست هیات کوهنوردی تایباد  از پایان دوره نقشه خوانی و کار با قطب نما در شهرستان تایباد خبرداد و گفت: این دوره دومین دوره آموزشی امسال هیات کوهنوردی شهرستان بود.

 

وی ادامه داد: کارگروه آموزش گروه کوهنوردی بسیج تایباد در راستای تکمیل تقویم آموزشی خود، این دوره نقشه خوانی و کار با قطب نما که دومین دوره رسمی فدراسیون کوهنوردی در سال ۹۶ در شهرستان تایباد است را برگزار کرد.

 

وی با امید به علمی شدن هر روزه این ورزش و تغییرات لازم در این رشته، خاطرنشان کرد: دوره مذکور به مدت دو روز و به صورت یک روز تئوری و یک روز عملی در سطح شهرستان تایباد با آموزش قربان زاده از مدرسین این رشته(از شهرستان نیشابور) برگزارشد.

وی اضافه کرد: محمد زمانی، تورج سلیمانی، علی فاطمی، بابک ترابی، محمود صیدمحمدی، محمد انصاری، منصور ساده، محمد کیانی، رضا یوسفعلی زاده، امید طالبی و نوید عصار در این دوره شرکت کردند و مهارتهای لازم برای کار با قطب نما و نقشه خوانی را فراگرفتند.

 

شایان ذکر است گروه کوهنوردی شهرستان تایباد قله های مرتفع زیادی (مانند قله چهارهزار متری تفتان) چه در سطح استان و چه در سطح کشور فتح کرده اند.

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks