واگذاری ۴۰ واحد مسکونی از طرح مسکن مهر به مددجویان بهزیستی - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

واگذاری ۴۰ واحد مسکونی از طرح مسکن مهر به مددجویان بهزیستی


واگذاری ۴۰ واحد مسکونی از طرح مسکن مهر به مددجویان بهزیستی

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، با حضور حمید جلالی فرماندار شهرستان میاندوآب و همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور ۴۰ واحد مسکونی در طرح مسکن مهر به معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی واگذار شد.

در حاشیه واگذار این تعداد واحد مسکونی حمید جلالی فرماندار شهرستان میاندوآب با اشاره به اینکه هزار و ۵۴۸ واحد مسکونی از طرح مسکن مهر در دست ساخت قرار دارد، اظهار داشت: از این تعداد ۴۰ واحد مسکونی به سازمان بهزیستی واگذار شده است.

وی تصریح کرد: برای هر واحد مسکونی ۲۵ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه در نظر گرفته شده است و این در حالی است که مددجویان تحت پوشش بهزیستی با سهم آورده ۴ میلیون تومانی صاحب مسکن می‌شوند.

جلالی خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات دولت نهم و دهم ساخت مسکن برای نیازمندان و محرومان است که در سال‌های اخیر اقدامات خوبی برای این گروه صورت گرفته است.

در ادامه همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور به تلاش‌های این سازمان جهت واگذاری مسکن به جامعه هدف بهزیستی خبر داد و گفت: به زودی در استان‌های مختلف نیز واحدهای مسکونی آماده شده در اختیار مددجویان و معلولان قرار خواهد گرفت.

وی تأکید کرد: چنانچه مددجویی و معلولی نتواند سهم آورده خود را در این بخش تأمین کند، سازمان بهزیستی با همکاری خیرین سهم آورده وی را تأمین می‌کند.

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks