«هابیت» الهام گرفته از ارباب حلفه ها همچنان پرفروش‌ترین فیلم سینمای جهان است - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

«هابیت» الهام گرفته از ارباب حلفه ها همچنان پرفروش‌ترین فیلم سینمای جهان است


«هابیت» الهام گرفته از ارباب حلفه ها همچنان پرفروش‌ترین فیلم سینمای جهان است

جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های «هابیت» برای سومین هفته متوالی پرفروش‌ترین فیلم خارجی سینمای جهان شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، فیلم «هابیت؛ سفر غیرمنتظره» در حالیکه با افت ۳۴ درصد فروش نسبت به هفته اول نمایش روبه رو بود، در دومین هفته نمایش با فروش خارجی ۹۱ میلیون دلار،؛ مجموع فروش خارجی خود را به ۲۸۴ میلیون دلار رساند.

«هابیت: سفرغیر منتظره» ساخته «پیتر جکسون» در سوئد‌، ایتالیا‌، مکزیک و برزیل، ترکیه‌، سنگاپور و اوکراین نیز اکران موفقی داشته است. این فیلم که از ۱۴ دسامبر در سراسر دنیا اکران می‌شود، عنوان اثری است که با الهام از داستان‌های «ارباب حلقه‌ها» ساخته شده و در حقیقت پیش‌درآمدی بر اولین سه‌گانه موفق «پیتر جکسون» دارد.

پروژه «هابیت» که قرار است به صورت یک سه‌گانه سینمایی ارائه شود، پرخرج‌ترین پروژه سینمایی دنیا را نیز یدک می‌کشد. این فیلم با پیشرفته‌ترین تکنولوژی تصویربرداری، با سرعت ۴۸ فریم در ثانیه فیلم‌برداری شده و به صورت سه‌بعدی ارائه خواهد شد.

داستان «هابیت؛ یک سفر غیرمنتظره» در رابطه با افسانه‌ای است که در آن ۱۳ «آدم کوچولو» به همراه یک جادوگر و موجودی کوچک به نام “هابیت” روانه سفری پرمخاطره می‌شوند. آدم کوچولوها به دنبال بازپس گرفتن سرزمین‌شان از اژدهایی به نام «اسماگ» هستند.

قسمت‌های بعدی این فیلم نیز با عناوین «هابیت، نابودی اسماگ» و «هابیت، به آنجا رفتم و بازگشتم» به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ اکران خواهند شد

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks