http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

نوبخت: قیمت دلار غیر واقعی است

رئیس سازمان برنامه و بودجه قیمت کنونی دلار از نظر دولت را قیمت غیر واقعی خواند و گفت: در تلاشیم تا وضعیت موجود را بهبود ببخشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان، اغلب مدیران خواستار افزایش بودجه استان شدند.

وی در ادامه بیان‌داشت: استان هرمزگان همچون دیگر استان‌هایی که از منابع خاص نفتی و یا به دلیل مرزی بودن و وجود بنادر و همچنین ورود و خروج کالاها می‌تواند مالیات بیشتر و درآمد متناسب‌تری داشته باشد.

معاون رئیس جمهور تصریح‌کرد: در حال حاضر برای استان هرمزگان نیز همچون دیگر استان‌ها، شاخص‌هایی برای توزیع اعتبارات در نظر گرفته شده است.

نوبخت ابرازداشت: در اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای، طرح‌های عمرانی استانی در هرمزگان نسبت به سال قبل ۴۸ درصد رشد داشته است .

وی ادامه داد: استان هرمزگان همچنین اعتبارات خاص خود را از یک جدول ۲-۱۰ که برای ماده ۱۸۰ در آینده‌ای نزدیک آن را توزیع می‌کنیم دریافت می‌کند.

معاون رئیس جمهور به رشد ۱۲ درصدی اعتبارات سال جاری نسبت به سال گذشته اشاره داشت و عنوان‌کرد: اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای استان هرمزگان حدود ۴۸ درصد رشد داشته است.

نوبخت در پایان، قیمت کنونی دلار از نظر دولت را قیمت غیر واقعی خواند و گفت: در تلاشیم تا وضعیت موجود را بهبود ببخشیم.

منبع: فارس

فرستادن دیدگاه


*