مهم ترین وظیفه ستاد تنظیم بازار در ایام نوروز تامین به موقع کالاهای اساسی است - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

مهم ترین وظیفه ستاد تنظیم بازار در ایام نوروز تامین به موقع کالاهای اساسی است


مهم ترین وظیفه ستاد تنظیم بازار در ایام نوروز تامین به موقع کالاهای اساسی است

معاون سیاسی ـ امنیتی فرمانداری تایباد گفت: از مهم ترین وظایف ستاد تنظیم بازار، تامین به موقع کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در ایام نوروز با قیمت مناسب است.

به گزارش تایبادخبر،جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان تایباد ویژه ایام نوروز، بمنظور تامین به موقع کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم با قیمت مناسب، روز چهارشنبه در محل فرمانداری تایباد برگزار شد.

 

حامد قربانی، معاون سیاسی ـ امنیتی فرمانداری در این جلسه بیان کرد: تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

 

وی به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره و افزود: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می کنیم باید تلاش کنیم تا نظارت از دستمان خارج نشود و کلیه دستگاه ها به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم نشویم.

 

وی بر استمرار فعالیت گشت های سیار با هدف حضور محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین تاکید و اظهار کرد: برای تأمین میوه شب عید سه پایگاه در شهر تایباد مستقر خواهد شد و سایر اقلام مورد نیاز با نظارت واحدهای صنفی مربوطه عرضه می شود.

خبرنگار: شوکت سالاری

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks