مرد اول دربی 84 از نظر پیشکسوت پرسولیس - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

مرد اول دربی ۸۴ از نظر پیشکسوت پرسولیس


مرد اول دربی ۸۴ از نظر پیشکسوت پرسولیس

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مرد اول دربی ۸۴ مهدی طارمی خواهد بود البته وحید امیری هم شانس دارد که این عنوان را کسب کند.
2068374_160
به گزارش مشرق، رضا ترابیان در مورد دربی ۸۴ دو تیم پرسپولیس و استقلال که روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود،‌ گفت: احساس می‌کنم دربی امسال کیفیت فنی بالاتری نسبت به سال‌های گذشته داشته باشد زیرا پرسپولیس تیم خیلی خوب و کاملی است و استقلال هم نفرات خوبی دارد، استقلال در ۳، ۴ بازی اخیر از بحران خارج شده و بازی‌های باکیفیتی را ارائه کرده است همین مسأله می‌تواند نوید دهنده یک بازی فنی خوب باشد.

وی در مورد اینکه پیش‌بینی می‌کند کدام تیم برنده دربی باشد، اظهار داشت: هیچ کدام از دو تیم برای مساوی بازی نمی‌کنند در یکی، دو سال اخیر هم نتایج خوبی در دربی رقم خورده، پرسپولیس از نظر فنی خودش را در بازی یکشنبه برتر از استقلال می‌داند و قطعاً برای برد بازی خواهد کرد و می‌خواهد برتری فنی‌اش را دیکته کند.

ترابیان در مورد اینکه مرد اول دربی ۸۴ چه کسی خواهد بود، گفت: فکر می‌کنم مهدی طارمی مرد اول دربی است او شرایط خیلی خوبی دارد و می‌تواند گلزنی کند. بعد از او هم وحید امیری این شانس را دارد که مرد اول دربی باشد و این عنوان را کسب کند.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دربی‌هایی که خودش حضور داشته، گفت: در دربی به استقلال گل نزده‌ام اما در ۳، ۴ باری که مقابل استقلال بازی کردم در یک بازی دو بار توپ را به تیرک دروازه استقلال زدم در همان دربی که با گل ادموند بزیک یک بر صفر استقلال را شکست دادیم یک بار در نیمه اول و یک بار در نیمه دوم تیرک دروازه استقلال را به لرزه در آورد.
منبع: فارس

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks