http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

مردم در ۹ دی جلوی انقلاب مخملی را گرفتند/رشد اقتصادی باید در معیشت مردم ملموس باشد

خطیب جمعه تایباد گفت: فتنه گران انتخابات را بهانه ای برای شعار دادن علیه اصل نظام قرار داده بودند که بصیرت و آگاهی مردم ایران در روز ۹دی نشان داد که ملت دست از ارزشهای اسلامی و ولایی خود بر نمی دارند و نگذاشتند انقلاب مخملی تدارک دیده شده توسط اجانب در ایران پیاده شود.

به گزارش تایبادخبر، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی محدثی امام جمعه موقت تایباد در خطبه دوم نماز عبادی وسیاسی جمعه این هفته با اشاره به حماسه نهم دی ماه سال ۸۸، این حماسه ملت ایران را روز جدید با ولایت و رهبری دانست و گفت: بصیرت و آگاهی مردم ایران در روز ۹دی نشان داد که ملت دست از ارزشهای اسلامی و ولایی خود بر نمی دارند.

وی بااشاره به اتفاقات سال ۸۸ پس از برگزاری انتخابات افزود: اگر توطئه دشمنان و همراهی سران فتنه نبود، پس از انتخابات بدلیل حضور ۴۰میلیونی ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری، مشت محکمی به دهان اجانب زده می شد و این همه خسارت به نظام وارد نمی شد.
وی عنوان کرد: فتنه گران انتخابات را بهانه ای برای شعار دادن علیه اصل نظام قرار داده بودند که دلسوزان نظام با بصیرت از خون شهدای انقلاب اسلامی پشتیبانی کردند و اجاره ندادند تا نقشه و توطئه دشمنان پس از انتخابات محقق شود و انقلاب مخملی تدارک دیده شده توسط اجانب در ایران پیاده شود.
رشد اقتصادی باید در معیشت مردم ملموس باشد

خطییب نمازجمعه تایباد با اشاره به ضرورت توجه به معیشت مردم درسال اقتصاد مقاومتی گفت : آمار دادن مهم نیست و رشد اقتصادی باید در معیشت مردم ملموس باشد و مشکلات معیشتی مردم مرتفع شود،

 

وی ادامه داد: به رغم تحریم ها و بدعهدی آمریکاییان و کشورهای مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران، با تکیه بر توان داخلی و همراهی مردم می شود برمشکلات فائق آمد.
امام جمعه تایباد با تبریک میلاد عیسی مسیح به رافت و برادری در تمام ادیان تاکید کرد و ضمن تبریک به مسیحیان هم وطن ایرانی گفت: امروز متاسفانه سران کشورهای غربی مدعی پیروی از حضرت عیسی می باشند اما به داعش برای کشتار زن و بچه بی گناه و بی پناه در بلاد اسلامی کمک می کنند و در کشتار مردم بی گناه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

 

وی اضافه کرد: کسانی که خود را منتسب به عیسی  مسیح می دانند باید به معنویات این پیامبر الهی توجه کنند و از جنایت علیه بشریت دست بردارند.

 

انتهای پیام/

فرستادن دیدگاه


*