عاملان قتل نوجوان 17 ساله در تایباد دستگیر شدند - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

عاملان قتل نوجوان ۱۷ ساله در تایباد دستگیر شدند


عاملان قتل نوجوان ۱۷ ساله در تایباد دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد گفت: پنج نفر از اراذل و اوباش شهر تایباد که در یک نزاع خیابانی منجر به قتل نوجوان ۱۷ ساله شده بودند، دستگیر شدند.

سرهنگ حسن ناگهانی، فرمانده انتظامی شهرستان تایباد در گفتگو با تایبادخبر، بیان کرد: ماموران این فرماندهی در عملیاتی پنج نفر از اراذل و اوباش و عاملان نزاع خیابانی جمعه شب گذشته تایباد را که دارای سوء سابقه قبلی بودند، دستگیر و از محل اختفای آنان تعدادی سلاح سرد از نوع چاقو و قمه کشف و ضبط کردند.
وی با اشاره به متهم اصلی این پرونده افزود: در حال حاضر متهم اصلی پرونده متواری و تحقیقات پلیس برای دستگیری وی ادامه دارد.
فرمانده انتظامی تایباد اظهار کرد: جمعه شب گذشته طی یک درگیری خیابانی در شهرستان نوجوان ۱۷ ساله ای از ناحیه گردن مصدوم و به دلیل شدت جراحات وارده حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

سرهنگ ناگهانی با اشاره به اصلی ترین علت در این گونه درگیری ها بیان کرد: هیجانات غیر قابل پیش بینی در نوجوانان گاهی شکل خشم و گاهی شکل ترس به خود گرفته و نیز عدم نظارت صحیح خانواده رفتارهای پرخطر فرزندان به ویژه نوجوانان و جوانان را به دنبال دارد که می تواند به عنوان اصلی ترین علت در این درگیری ها باشد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: درگیری و نزاع منجر به قتل که در جمعه شب گذشته در تایباد اتفاق افتاد ربطی به اعتراضات و اغتشاشات مردمی نداشته، مقتول و قاتلان وابسته به هیچ حزب و گروهک سیاسی نبوده بلکه با سوء سابقه بزهکاری قبلی با یکدیگر درگیر شدند.

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks