پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

http://taybadkhabar.ir/wp-content/uploads/2016/11/heder.jpg

شوک بد موقع به پرسپولیس

صحبت های سرمربی تیم ملی درباره ملی پوشان پرسپولیس باعث پایین آمدن روحیه آنها شده است.13aecec4-1b0e-410f-8400-145b75d49ae2

به گزارش کاپ، ۷ یا ۸ ملی پوش پرسپولیس که در اردوهای اخیر به تیم ملی دعوت می شدند، بعد از دعوای بد موقع برانکو و کی روش حالا باید در تمرینات تیم باشگاهی خود شرکت کنند. این چند بازیکن که از سوی کارلوس کی روش نیز با برخورد تندی مواجه شدند، حالا راهی ندارند به جز اینکه بار دیگر برای رسیدن به تیم ملی تلاش کنند.

سرمربی پرتغالی که در مصاحبه ای اعلام کرده بود دیگر شاگردان برانکو را به جز روزهای فیفا دعوت نمی کند، نشان داد که پرسپولیسی ها از اولویت پایین تری از این پس برای او برخوردار خواهند بود. باید دید که این مساله باعث می شود تا بازیکنان جدید الورود به اردوی تیم ملی جای سرخپوشان را بگیرد و یا حداقل تعداد آنها را در تیم ملی کاهش دهد.

به نظر می رسد دعوای کی روش و برانکو در بدترین زمان ممکن رخ داد چون تا زمان برگزاری دیدار قطر و ایران اردوی دیگر در برنامه تیم ملی نیست و با گذر این اردو سرمربی کروات می توانست راحت شاگردانش را در اختیار داشته باشد.

این اتفاقات در نهایت شاید به خود پرسپولیس ضربه بزند چون روحیه ملی پوشان را پایین آورده و قطعا دعوت نشدن به تیم ملی در کارشان هم تاثیر می گذارد.

دسته بندی
کلمات کلیدی

فرستادن دیدگاه


*