شایعه سازی در فضای مجازی از ترفندهای جنگ نرم دشمن است - پایگاه اطلاع رسانی تایبادخبر

شایعه سازی در فضای مجازی از ترفندهای جنگ نرم دشمن است


شایعه سازی در فضای مجازی از ترفندهای جنگ نرم دشمن است

امام جمعه موقت تایبادگفت: شیوع شایعه دربین مردم ایران از طریق فضای مجازی، کانالهای تلگرامی، سایتهای مختلف و شبکه های ماهواره ای از ترفندهای جنگ نرم دشمن است.


به گزارش تایبادخبر، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی محدثی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان تایباد ودرجمع نمازگزاران مسجد جامع امام جعفر صادق(ع) عنوان کرد: دشمن درطول پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با انواع توطئه ها وترفندها به دنبال ساقط سازی نظام بود، الان هم درجنگ تمام عیار بادشمن هستیم، شیوع شایعه دربین مردم جامعه از طریق فضای مجازی وکانالهای تلگرامی وسایتهای مختلف وشبکه های ماهواره ای از ترفندهای جنگ نرم دشمن است.

 

وی ادامه داد: اما باوجود دشمنی ها و توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران، روز به روز بر توفیقات آن افزوده می شود واکنون این نظام اسلامی والهی خاری درچشم دشمنان ایران اسلامی است.

 

خطیب موقت جمعه تایباد با بیان توطئه اقتصادی دشمن علیه نظام اسلامی ادامه داد: اکنون که دشمنان قسم خورده این نظام اسلامی با تحریم های ظالمانه اقتصادی، به دنبال ایجاد نارضایتی دربین مردم جامعه وساقط سازی این نظام الهی است تنها راه مبارزه بادشمنان، به منظور مقابله با توطئه ها و تحریمهای آنها اقتصاد مقاومتی است که مقام معظم رهبری روی آن تاکید می کنند.

 

امام جمعه موقت تایباد افزود: اگر اقتصاد مقاومتی عملی شود به جرات می توان گفت که این نظام از لحاظ اقتصادی بیمه خواهدشد.

 

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر تهران گفت: دشمن با ایجاد تفرقه های قومی، نژادی ومذهبی به دنبال اهداف خوداست و هر روز نیز با انواع ترفندها وتوطئه ها به دنبال گسترش این اختلاف افکنی است و اغتشاشات اخیر هم درهمین راستا بود چون اصلا بحث فرقه گرایی مطرح نبود و سالهای سال است که مردم ایران اسلامی اعم از هر فرقه وقوم ونژادی با صلح وآرامش با هم زندگی می کنند وهیچ گونه مشکلی نبوده ونیست.

 

 

وی خاطرنشان کرد: همه مردم مشاهده کردند که در بین اغتشاش گران عده ای معاند وضد انقلاب نیزبودند، این گونه افراد خوراک تبلیغاتی برای دشمن فراهم می سازند.

 

وی با بیان حرکت زشت نخست وزیر رژیم کودک کش صهیونیستی در اجلاس امنیتی مونیخ اضافه کرد: نخست وزیر رژیم کودک کش صهیونیستی دراین اجلاس با حمل وبه دست گرفتن آهن پاره ای و ادعای اینکه، این بخشی از پهباد ساقط شده جمهوری اسلامی ایران است نهایت پستی خود را به جهانیان نشان داد تنها به دلیل انکه هواپیمای فوق پیشرفته این رژیم در سوریه ساقط شد وسردمداران این رژیم غاصب از ایران اسلامی عصبانی است.

 

وی بیان کرد: غربی ها، کشورهای اسلامی را در صلح و آرامش نمی خواهند و ما باید بدانیم که مسئله اول جهان اسلام فلسطین است چراکه اگر جایگاه فلسطین را بخوبی شناختیم، توطئه های غربی ها خاموش و نقش برآب خواهدشد.

 

خبرنگار: برات گلثومیان

انتهای پیام/

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

*

Trackbacks